Skocz do zawartości

Montaż ringów


Czarny bimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie w 100% z toba dlatego nic oprócz wstawienia gazowych szklanych ringów i przyciemnienia szyb nic nie mam zamiaru kombinować a zdanie moje jest takie ze niezależnie od rocznika kazde bmw powinno byc wyposażone w fabryczne ringi bo jest to jednak jeden ze znaków rozpoznawczych tej marki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz ringi to zrób to porządnie i wstaw Xenony albo LEDy (tylko porządnie, a nie w bieda wersji bez poziomowania i spryskiwaczy, która potem oślepia innych). Przynajmniej będziesz miał realną korzyść w postaci lepiej oświetlonej drogi.

 

Co do wieś tuningu to polecam wątek tego gościa z UK: http://f30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1273102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj adres to kupię i prześlę Ci emblemat ///M do naklejenia na tylna klape, zestaw nakladek na grill zebys mial prawilne paski oraz naklejke na przednia i tylna szybe (blende) z napisem M POWER

 

Autor watku pytal o ringi. Naucz sie czytac ze zrozumieniem. Widze ze pelno frustratow oburzonych tym, ze ktos chce cos zmienic w swoim aucie. Jego auto i moze robic co mu sie tylko podoba, a tych kilku blyskotliwych powinno to g... interesowac.

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zfrustrowany, powiem więcej mnie nawet tego człowieka jest tak po ludzku szkoda

 

kupił auto na bieda lampie, ale zapewne jego EGO nie daje mu spokoju i musi zrobić wszystko aby je sobie podbić pokazując innym że on ma ringi.

 

więc wkurza cię bieda lampa? to zrób to profesjonalnie i zaloz cos co będzie i wyglądać i świecic tak ze innych nie będzie oślepiać, a będzie też zgodne z prawem

 

i nie wieśniacz bmw F30 wydaje się że jeszcze za wcześnie na agrotuning tego modelu, poczekaj chociaż na premierę nowej generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.