Skocz do zawartości

Czarne nerki m-pakiet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Kupował i zakładał ktoś może czarne nerki do f10 . Jestem w trakcie zmiany całości na m-pakiet i szukam jakieś w miarę dobrze zrobione nerki w przystępnej cenie .

Może coś takiego ?

http://allegro.pl/grill-nerki-bmw-f10-f11-m5-m-pakiet-black-polysk-i6305920044.html?reco_id=be59e039-1fa7-11e7-8437-6c3be5bb21e8&ars_rule_id=201

http://allegro.pl/grill-nerki-bmw-f10-f11-m5-m-pakiet-kolor-polysk-i6705281928.html

Opublikowano
ja mam w e60 nerki ''made in china'' :lol: kosztowały nowe ok 80zł z wysyłką, całe czarne matowe, ale obwódki psiknąłem sobie perłą 475, efekt baja, nerki mimo swojego pochodzenia spasowane jak oryginał :mrgreen:
Opublikowano
  • Autor
chyba zamówię te z linku , nie ma za bardzo innego wyboru :(
Opublikowano

Czesc

 

Podlacze sie do tematu. Czy ktos ma czarne nerki w macie z bialym nadwoziem i moze udostepnic zdjecia jak to wyglada.

 

Dzieki

Opublikowano
Ja do swojej X5 kupiłem made in China tylko,że w macie i niestety,ale powędrowały do kosza.Jakość wykonania by uszła tyle,że słabo to było spasować-odstawały w dolnej części już po zamontowaniu.Może pecha miałem :roll:
Opublikowano
  • Autor
Zamówiłem te w w/w linku. Jak przyjdą i założę to dam znać czy warto :)
Opublikowano
Dzieki za zdjecie
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Nerki już założone . Pasują idealnie , wszystko jak najbardziej ok :)
Opublikowano
Nerki już założone . Pasują idealnie , wszystko jak najbardziej ok :)

Ktore wybrales?

Zdejmowales caly zderzak?

Opublikowano
  • Autor
Wybrałem całe czarne bez kolorowych wstawek :) stwierdziłem że mam silnik 2.0 i zawsze się śmiałem z ludzi których auto wyglądało jak bolid mając pod maską 100 koni.
Opublikowano

Zdjęcie które wrzuciłem nie jest zbyt świeże, teraz f10 jest juz w pełnym mpakiecie.

Owszem silnik 2.0d ale wydaje mi sie ze optyczny mpakiet to kwestia estetyczna i co za różnica czy pod maską jest 1.8 czy 5.0 wygląda lepiej ? Wygląda :)

Opublikowano
  • Autor
M-pakiet cały też mam :) mówiłem o kolorowych wstawkach w nerkach że mi nie pasują ;)
  • 3 lata później...
Opublikowano

Ponawiam temat żeby nie zaśmiecać.

Chciałbym zapytać czy te chińskie nerki które są dostępne na rynku od m-pakietu będa pasować do zwykłego zderzaka przed lift? Chciałbym żeby wszystkie elementy były czarne. :8)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.