Skocz do zawartości

318i montaż obd full


troian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znowu :) moja bawarka jest z 97 roku z pełną opcją po za właśnie OBC mam klimatornik itp jednak zamiast komputera mam zegarek analogowy, mam możliwość zakupienia "WYŚWIETLACZ + KOMPUTER" 18 przycisków. Teraz mam kilka pytań po pierwsze nie zależy mi aby wszystkie opcje działały chodzi mi tutaj w sumie tylko o zegarek gdyż ten analogowy żyje sobie własnym życiem, czy jak przerobię wtyczkę [o ile jest inna] to będzie działało podstawowe + funkcję data/godzina?

Drugie pytanie czy jeżeli chciał bym uruchomić więcej opcji to po za tym komputerem który zakupię będę musiał coś dodatkowo zakupić czy tylko zabawa z kablami? Po trzecie czy jeżeli będę musiał tylko czujniki/kable dorabiać czy jest to jakoś bardzo skomplikowane gdyż moja wiedza jest gdzieś na poziomie średni+

 

Jeżeli ktoś może dać linka co odpowie na moje pytania będą wdzięczny gdyż mi nie udało się nic znaleźć konkretnie z moimi pytaniami, albo jestem zacofany i nie potrafię szukać, ogólnie z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc :)

Edytowane przez troian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBC podłączysz czytając to viewtopic.php?f=111&t=182410

Jest tutaj wszystko z gongiem i manetką obc18 bez ccm.Kiedy podłączysz tak jak jest tam napisane wszystko będzie działało tj spalanie,prędkość,dystans itp oraz temperatura jak posiadasz czujnik.

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

edit

 

Pytanie mam czy to jest pełen komputer?

http://allegro.pl/komputer-panel-obc-18-check-bmw-e36-komplet-i6541430542.html

manetkę i wtyczki posiadam już tylko nie jestem pewny czy to wszystko co mi jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.