Skocz do zawartości

E39 Navi 16:9 Na coś lepszego ? Subwoofer DSP ?


speed3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was :)

Mam dylemat co do nagłośnienia w mojej e39.

Oryginalna nawigacja pomimo wielu prób i szczerych chęci gra bardzo ******

Posiadam navi 16:9 i czytnik mk4 w bmw e39 z 2002 roku , próbowałem uruchomić w niej aux podpinając się do "kostki aux" która wychodzi z wiązki za radiem bezskutecznie wyczekując funkcji aux w Mode.

Wywaliłem tylko pieniądze na ten kabel.

Z wkurwem stwierdziłem dziś , że chce zmienić tę ori navi na coś co będzie lepiej grało.

Stąd moje pytanie do was jaka nawigację polecacie z serio tyhc wyglądających oryginalnie nawigacji z androidem ?

Jak one działają , czy spełniaja dobrze swoją fukncję ? Dużo rzeczy w moim aucie jest sterowanych z nawigacji , ustawianie daty i języka na monitorze w liczniu , czy z takiej navi z andkiem będę miał również możliwość ingerencji w samochód?

A możę polecacie jakieś inne radio typu pioner które łądnie wygląda dobrze łupie i sprawdza się w e39?

Doradźcie mi w wyborze jakiegoś radia , Prosim :)

+ Zakupiłem oryginalny subwoofer pod tylną półkę zod zestawu DSP.

I moje pytanie , czy nie posiadając dsp mogę na krótko podpiąć ten subwoofer pod jakiś wzmiacniacz?

Czy ktoś próbował tak robić ? może doradzi mi jakiego wzmiacniacza użyć ? :)

 

Pozdrawiam i czekam na waszą pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Luknij na nawigacje NBT w e39 to jest kombajn :duh:

https://youtu.be/YFUxoisCPOs

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.