Skocz do zawartości

BMW F11 WBAMX11000DU46740 Bydgoszcz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Witam,

znajomy szuka F11 w automacie, wypatrzył coś takiego w Bydgoszczy: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-pelna-opcja-headup-bi-xenon-ID4oZBlw.html#42a13845be . Auto ma pordzewiałe śruby na mcphersonach, uszkodzony ( pościerany z prawej strony z przodu błotnik i zderzak ) uszkodzony tylni lewy błotnik, wgniotka, obcierka, wyłazi rdza na obcierce. Silnik odpala normalnie ale trochę trzęsie na zimnym, nie miałem okazji się tym przejechać. Ma bardzo słabe zimówki, raczej do wywalenia. Ponoć bezwypadkowy i te 127 tyś km to oryginał. Sprawdzi ktoś przebieg czy się mniej więcej zgadza ??

Pozdrawiam

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej kolejności zastanowiłbym się za ile handlarz kupił to auto, za 70k? proponuję zobaczyć na mobile.de co można kupić za 70k z tego rocznika.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Auto ma od 2 lat i latał nim prywatnie, teraz sprzedaje. Co do cen to kazdy, nawet tutaj, szuka okazji. Ja swoja bezwypadkowa f10 chce sprzedac w normalnych pieniadzach, wyzszych jak na allegroszu to chetnych nie ma bo za drogo ...
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
w polsce trzeba zejsc na ziemie,mozesz sobie pol roku wystawiac swoja super szutke i tak nikt nie zadzwoni prawda taka musi byc [bAD] cena inaczej jezdzij sobie tym dalej

Jak nie masz nic do napisania w temacie to nie spamuj, to nie gimnazjum.

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
w polsce trzeba zejsc na ziemie,mozesz sobie pol roku wystawiac swoja super szutke i tak nikt nie zadzwoni prawda taka musi byc [bAD] cena inaczej jezdzij sobie tym dalej

 

Ja sprzedałem swoją po dwóch tydzień po wystawieniu za cenę średnią wyższą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dokładnie to oszuści handlarze przyzwyczaili ludzi że auto musi mieć mały przebieg.Kupują najtańsze, kręcą i sprzedają "igły" z dużym zyskiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.