Skocz do zawartości

Pomoc po wymienię radia w e60 brak ustawien klimatyzacji


Patryyk1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam bmw e60 przed liftem 2004 rok 530d, miałem spalone w swoim radiu końcówki mocy bo charczaly mi całą prawa strona głośników. Wymieniłem radio i muzyka już gra okej ale mam inny problem jak wchodzę w ustawiania climate to mam tylko jeden ekran i ubogi z ciepłym neutralnym zimnym powietrzem, a nie mam całych tych ustawień od klimatyzacji foteli podgrzewanych itp nie wiem czy czegoś jeszcze nie mam bo nie sprawdzałem. Ten co sprzedał mi radio twierdzi że muszę jechać do elektronika żeby mi to przepisał czy coś co o tym myślicie proszę o pomoc. Jestem okolic Bydgoszczy. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie trzeba przekodować radio do wyposażenia Twojego auta -10 minut roboty .

Programem np NSC Expert .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kup sobie kabel diagnostyczny ,często sprzedawca daje z programem albo pobrać np z neta INPE i sam możesz robić diagnostykę i kodowanie i nie będą Cię oszukiwać pseudo mechanicy .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Kolego malysz1976,a możesz mi powiedzieć co jest przyczyną braku sterowania nawiewami głowa,tułów,nogi i braku widoku sterowaniem nawiewami pasażera poprzez pokrętło iDrive w menu nawigacji,bo zmieniałem navi z business gdzie miałem sterowanie pasażer-kierowca normalnie,na professional i wtedy niemam innych opcji jak centre vent,brak manualnej opcji sterowania nawiewami.Dodam że po wymianie navi,przekodowałem cały moduł cappl pustym plikiem Man.Jesli orientuje się ktoś w tej kwestii to proszę o pomoc,za co z góry dziękuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.