Skocz do zawartości

e60 520i podłaczenia audio?


Pumsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem zupełnie świeżym posiadaczem Betki. Autko ma juz 13 lat ale wyglada i sprawuje sie dobrze.

Zupełnie na świezo mam jednak kilka pytań:

 

1. Czy w tym modelu istnieje wyjście AUX? Jeśli tak, to gdzie mam szukać?

2. Czy istnieje model odtwarzacza CD który będzie czytał różne formaty audio (najbardziej pożądane mp3 oczywiście)

3. Alternatywnie do pkt. 2 - czy można zamontować jakieś rozwiązanie, które pozwoli na podłaczenie się do alternatywnego źródła dźwięku, np. smartfon, tablet via Bluetooth lub USB?

 

Podłaczyłem telefon do systemowego Bluetootha ale to rozwiązanie obsługuje wyłącznie rozmowy, nie mogę sobie odtwarzać przezeń muzyki.

 

Bedę wdzieczny za jakies wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejscie AUX mozna latwo zamontowac ale trzeba miec kabel i chwile czasu na rozebranie i podlaczenie. Dodatkowo trzeba zakodowac to ustrojstwo. Montaz dla laika to ok. godzinki z instrukcja z neta. Kodowanie to pare tel do warsztatow czy potrafia to zrobic a jak juz trafisz w dobry punkt trwa to ok. 10 min. Koszt operacji 50zl z kablem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tę podpowiedz, wygląda nieźle z tym, że nie mam iPhone ani iPoda. Uzywam Samsunga Galaxy S6 Edge + i interesowałoby mnie podłaczenie sie do niego. Wydawanie 300 czy 400 funtów tylko żeby podłączyć USB czy AUX wydaje mi się przesadzone :)

Gdzieś, podczas przeglądania sieci widziałem reklamy jakichś urządzeń na Androidzie ale to chyba były nawigacje.

No nic, szukam dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak ,większość urządzeń w e60 podłączana jest światłowodem ,wszystkie dedykowane urządzenia do tego modelu raczej słono kosztują,jedynie aux o którym pisał kolega wyżej wychodzi najtaniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej

Mam pytanie odnosnie usb audio w mojej e90 mam to wyjscie jako opcja dodatkowa przy zakupie znajduje sie w podlokietniku obok aux i za piernika nie moge rozgryzc dlaczego nie odtwarza mi to muzyki z pendrive wgrywalem muzyke w mp3 formacie potem w audio i po podlaczeniu do gniazda usb i drive wogole go nie wykrywa probowalem nawet na 2 roznych pendrive i ten sam efekt mial ktos podobny problem zaznaczam ze samo wejscie usb jest sprawne bo gdy podlacze tel lub tom toma to sie laduja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz bluetooth mulfa, to załóż sobie mulfa 2 z USB, przy instalacji mulf jest to prosty zabieg, koszt różnie zależy jak kupisz klamoty. U mnie mulf 2 kosztowal 450zl do tego gniazdo AUX/USB z przewodem żeby połączyć całość 300zl, kodowania we własnym zakresie. Wg mnie chyba najlepsze rozwiazanie. Bez problemu obsługuje pendrive 16GB i wszystko ładnie działa. dodatkowo będziesz mógł podłączyć sobie AUX i z jacka odtwarzać muzykę z tel.

 

Możesz też sobie odblokować mp3 w CCC, o ile masz professionala lub business z navi, oczywiście pewne warunki też muszą być spełnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zły pendrive. Ja u siebie próbowałem na dwóch pendrive'ach i żadnego idrive nie wykrywał. Próbowałem formatować w NTFS i FAT32, piosenki w mp3, w katalogach i bez nich, nawet dioda w pendrivie SanDiska migała na pomarańczowo. Mimo to idrive nic nie wykrywał. Dopiero jak kupiłem czytnik kart to zaczęło wykrywać. Kupiłem tańszy za 4zł i drugi droższy. Oba testowane z kartami micro sd i wszystko działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok musze sprobowac z tym czytnikiem moze sie uda bo 2 pendrivy i dysk nie zostal wykryty

Problem rozwiazany wystarczyl syfny czytnik kart micro sd i smiga jak ta lala dzieki za pomoc

Troche siara dla bmw ze nie wykrywa bardzo dobrej klasy pendrive lub dysku a radzi sobie bez problemu na chinskim czytniku za 4zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.