Skocz do zawartości

Bavaria C Business RDS - Problem z radiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Otóż mam pewien problem, moje radio (jak w temacie) kilka dni temu przestało znajdować stacje na falach FM, AM i MW działa, zmieniarka i telefon też ale nie można znaleźć żadnej stacji FM. Szukałem na forum odpowiedzi ale nie znalazłem. Proszę o pomoc bo trochę mnie to denerwuje.

 

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Gomes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdjeciu gornej pokrywy odnajdziesz w tym radiu takie potencjometry, u mnie krecenie nimi, pozowolilo nie tylko ustawic sile sygnalu anteny odpowiednio ale i jakosc dzwieku. Moze zrobie zdjecia, jak bede mial wene. Krecenie najlepiej robic gdzies gdzie sygnal antenowy nie jest silny. Oczywiscie nie ma gwarancji, ze to rozwiaze twoj problem, bo mozesz miec jakas elektronike uszkodzona, ale jak sie przyjrzysz plytkom, to jest szansa ze zauwazysz ew uszkodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim chce sie przywitac.

Witam wszystkich. :D

Mam takie same radio,problem jest taki ze jak wyjety jest kluczyk to pali sie ta czerwona dioda po prawej.Radia nie moge odpalic mam kod ale nie dziala wyswietlacz.Przy wlaczonych swiatlach podswietlenie radia dziala,ale nie pokazuje ze mam wpisac kod.

Jak to zrobic

Pozdrawiam

 

Znalazlem juz w postach.Wlaczyc radio na pare godzin :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyjety jest kluczyk to pali sie ta czerwona dioda po prawej.

 

pali sie czy miga?? powinna migac

 

 

Przy wlaczonych swiatlach podswietlenie radia dziala,ale nie pokazuje ze mam wpisac kod.

 

moze albo uszkodzony wyswietlacz albo cos zle podlaczone. reakcja podwietlenia jest OK, ale powinien poprosic o kod. a moze radyjka po prostu nie wlaczyles??? :)

 

pozdrawiam

qba_m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.