Skocz do zawartości

[e91] łożysko osi wycieraczki tył - tulejka


reloop

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Przerabialem ten temat w piatek. U mnie nie dzialała wycieraczka tzn. Tak myslalem okazalo sie ze wlasnie ta tuleja byla zatarta ale tak ze musialem ciąć boschem inaczej lipa bez szansy na demontaz.

Kupilem uzywke na allegro razem z guzikiem od otwierania tylnej szyby i teraz jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć,


Ja się podepnę pod wątek bo mam podobny problem. Wycieraczka z tyłu przestała się ruszać, a wydaje mi się że silnik jako tako działa. Błędów w kompie nie ma. Zdjąłem ją i zobaczyłem że właśnie ta tulejka czy jak tam się zowie ten element jest wytarta (ma wytarte te wpusty w które wchodzi mocowanie wycieraczki). Doraźna próba wyczyszczenia nie przyniosła żadnych rezultatów.


Myślicie żeby kupić, tak jak kolega, cały komplet jak tutaj: http://allegro.pl/oryginal-bmw-mechanizm-tylnej-wycieraczki-e61-e91-i7297571401.html ?


Bo z tego co czytam to nie da się jej zdementować, chociażby żeby wymienić - jednocześnie nigdzie ich nie widziałem (same komplety).

No, chyba żeby to jakoś zmontować na "beton". Zwyczajnie zespolić tą tulejkę z wycieraczką. Tylko wtedy nikt nigdy już tego nie zdejmie :P, coś zaś stanowi pewien problem jakby sie okazało, że jednak silnik padł albo otwieranie klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.