Skocz do zawartości

BMW E 61-jakie radio zamiast BUSINESS-CD


piotr.kow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem BMW e-61-2006,samochód jest wyposażony dosyć bogato ,niestety radio jest fabryczne BUSINESS które czyta tylko i wyłącznie płytki CD,czy ktoś może mi doradzić co mogę wsadzić na miejsce tego radia aby czytało mi MP3 oraz w miarę możliwości miało jakieś wejście na podłączenie dodatkowego gniazda AUX,zaznaczam że jestem zielony w te klocki,od kilku lat jezdziłem tylko BMW E-36,tam było można wsadzić co bądz....i było ok....Z góry dziękuję za pomoc i podpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Możlwości jest wiele zależy jaki masz fundusz ?

Można zamontować jednostkę nawigacyjną CIC i wtedy masz USB ,obraz w HD ,MP3 , dysk 80Gb ,możliwość oglądania filmów z płyt itd

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

viewtopic.php?f=15&t=145342

Jeśli wystarczy Ci MP3 to kodowanie radia powinno wystarczyć.

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczy taki zestaw by mi wystarczył mam na myśli ,to że nie mam w starym nawigacji oraz anteny GPS,na początek wystarczy mi czytanie mp3 i DVD,czy musiał bym zmienić również monitor w tym zestawie,wygląda rozmiarowo tak jak mój,ten w linku jest to zestaw po lifcie,jam mam przed liftem,czy kupując muszę się gościa spytać czy to jest odblokowane ,czy ja po kupnie musiał bym to radio kodować

Który zestaw lepszy:

http://allegro.pl/nawigacja-business-polskie-menu-bmw-e60-e90-mapa-i5879719909.html

 

http://allegro.pl/bmw-nawigacja-ccc-e70-e71-x5-x6-e60-menu-polskie-i5890868861.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Poszukaj kogoś w okolicy z programem do kodowania , może się udać zakodować Twoje radio do odtwarzania MP3 .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.