Skocz do zawartości

E90 318i dziwne stuki z tyłu auta.


RobertP94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moim problemem jest głuchy stuk podczas ruszania przód/tył oraz podczas puszczania i dodania gazu.

Gdy wyjechałem na kanał żeby osłuchać skąd pochodzą te stuki i dźwięk wydobywa się z mostu (Bądź jego okolic) czy to jest objaw padającego mostu? Dodam że most nie poci się oraz nie wyje. Oleju w moscie nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:| Słabo Ci idzie to szukanie.

Już naa drugiej stronie masz temat o "Wymianie łożysk w dyfrze" i tam zamieściłem link do obszernego tematu w którym również się udzielałem.

 

Szczerze Ci powiem że temat powraca raz na miesiąc i na prawdę trochę to dziwne że zakłada się nowe tematy i czeka na odpowiedzi które padały już wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg ci nie powiem bo podobno mógł być kręcony, ale 65k, 2008 rok. Ogólnie zdjęcie i przegląd dyfra 300 zł (był dobry), sam wał kosztował 800 zł bo mechanik magik złożył mi ze starego wału + z wału C klasy xD Podobno w mercach przy wystąpieniu luzów wystarczy coś dokręcić, a w bmw od razu wymieniać na nowy. No i mechanik po znajomości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam na problem zwiazany z przeniecsieniem napedu na wał.

jesli chodzi o łożysko w dyfrze to pada to na łączeniu dyfra i wału.

wiem bo wymieniałem dyfer i nic tam nie stukało w nim za to wyło jak cholera.

łozysko kulkowe było w fatalnym stanie,zostalo zastapione lozyskiem rolkowym i jest cisza i spokoj.

koszt chyba 1350zł tj wymiana dyfra na sprawny. plus kasa za dojazd do pruszcza gdanskiego ale gosc jest magikiem od dyferencjalow,

przy mnie rozebrał i zlozył dyfer w godzine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.