Skocz do zawartości

INPA E91 LCI N57


kuba371

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Czy ma ktoś może link , żeby poratować mnie inpą obsługującą DDE przy silniku n57 ?

Juz mi rece opadaja probuje skonfigurować i nie daje rady :| KABEL K+ DCAN mam ale znaleźć oprogramowanie pod ten motor graniczy z cudem ... przynajmniej dla mnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie podejrzewam że jest problem z EDIABASem. Na wersji 6.4.2 chyba łączy się ze wszystkim oprócz silnika i pisze że mam za nowe sp daten. Silnik N47 z tego co wiem jest tylko w nowych sp daten i trzeba go jeszcze ręcznie do menu dodać. Probuje więc sktualozacji EDIABAS fo 7.2.2 lub 7.3.0 chyba, ale tu mi znowu kabla wcale nie widzi i z niczym sie nie łączy. I tak koło się zamyka. Będzie cieplej to zmęcze temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Mi się z N47 w końcu udało. Trzeba było tylko dopisać linie do tego silnika i dograć pliki *.ipo. używam INPY Fxx, czy jakoś tak. Poszukaj po google. Na bank musisz sprawdzić to:

https://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=997533

Tu to samo tylko kolega z tego forum DIN76 po polsku pisał, wkleje tekst bo strona się rozjezdza


sprawdź czy masz takie pliki w C:\EC-APPS/INPA/SGDAT/

dde7kwp.ipo

dde72n57.ipo

dde73n57

dde7uds


i automatyczna selekcja silników

Automot1.ipo

AUTOMOT2.ipo

AUTOMOT2S.ipo


jak masz to wpisz to co podałem aby widzieć w menu inpy do modelu auta przez który się

łączysz plik jest w

C:\EC-APPS\INPA\CGGDAT\ plik z modelem np e90 to E90.ENG dla wersji angielskiej menu i E90.GER dla wersji niemieckiej menu otwórz plik w notatniku skopuj i wklej tam gdzie silnik motor to wszystkie n57 z inpy FXX najnowszej sp-daten to tylko pliki ecu (do ediabas/ecu)

sie nadają do inpy nic więcej

skopuj te informacje :


ENTRY= AUTOMOT1,automot1 EXX FXX Automatic selection motor EXX FXX(2011) ,

ENTRY= AUTOMOT2,automot1 EXX FXX Automatic selection motor EXX FXX(2011) ,

ENTRY= AUTOMOT2S,automot1 EXX FXX Automatic selection motor EXX FXX(2011) ,

ENTRY=dde7kwp, dde7kwp,

ENTRY= dde72n57, dde72n57,

ENTRY= dde73n57, DDE73N57 for N57,

ENTRY= dde7uds, dde7uds for DDE7,


później sprawdź przez który się połączysz próbuj po kolei nic sie nie stanie

, a jak byś nie mógł sie połączyć to zrób zdjęcia błędów może da się coś zrobić.


Mi po zrobieniu tego poszło tylko silnik N47. Jaknie ruszy to kolega DIN76 w dziale diagnoza na bank pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.