Skocz do zawartości

Jaki interfejs do INPY kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam. Od kilku dni jestem posiadaczem E46. I chciałbym sobie zakupić do niego jakiegos INPA , bo znajomy powiedział ze warto kupić takie cos. Na alledrogo widziałem ze jest ich wiele, przewaznie ceny w granicach 40zl , ale nie wiem czy w tej cenie ma to sens. Poleciłby ktos cos ?
Opublikowano
  • Autor
A jak z programem pozniej ? Sciąga sie go z neta , czy instaluje sie wraz z podlaczeniem kabla do laptopa ?
Opublikowano
Jeżeli kupisz odpowiedni, sprzedawca dołączy oprogramowanie. Jest napisane w aukcji.
Opublikowano
Wiem, że temat był poruszany setki razy, próbowałam sama sobie z tym poradzić, ale niestety instalacja INPA ściągniętej z neta mnie pokonała, tzn dużo rzeczy działa, można skasować błędy (oczywiście nie wszystkie), prawdopodobnie jest to wersja okrojona i na dodatek mówi do mnie po angielsku. Szukam INPY kompletnej najlepiej po polsku. Proszę o namiary na dobrego sprzedawcę, lub może jest ktoś kto pomoże mi znaleźć i zainstalować INPA (EDIABASS, DISS itd) Do tej pory radziłam sobie z moim autkiem, niestety przeholowałam z jazdą na zdechłym aku. Auto się postawiło i odmówiło posłuszeństwa tzn powoli wysiadła cała elektryka z elektroniką. Po wymianie akumulatora auto zaczyna powoli powracać do życia, niestety tylko porządna i pełna wersja Inpy pozwoli mi się skomunikować z ECU no i oczywiście skasować błędy. Z góry dziękuję panom za pomoc. :)
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Nie wszystkie błędy da się wykasować , napraw zepsuty element lub wymień na nowy to wtedy da się błędy wykasować

Niestety nie ma INPY po polsku całkowicie ,

robiliśmy tłumaczenia poszczególnych modułów ale nie tak że wszystko jest po polsku

nawet w takiej wersji błędy ECU są po angielsku lub niemiecku ponieważ tylko w takiej wersji oryginalna wersja inpa była

a tak dla wytłumaczenia

INPA, DIS, NCSEXPER, WINKFPT to nazwa oprogramowania (EDIABAS to pośrednik między interfejsem a samochodem)

a interfejs to nie INPA dlatego poprawiłem nazwę tego tematu .Moderator

Opublikowano
Witam, dzięki za odpowiedź, ja szukam oprogramowania, bo interfejs mam. W zasadzie już wszystko ok z moim autem tylko....., nie działa ogrzewanie. Jeżeli panowie to dla was nie jest problem to prosiłabym o link do jak najbardziej pełnego oprogramowania (nie znam niemieckiego, angielski spoko)
Opublikowano

nie bede dawał linków

wpisz w Olx, Bmw interfejs inpa, tam znajdziesz to co Cie interesuje przynajmniej u kilku sprzedawców.

sprzedam iCom Next Ori

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.