Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie wydaje mi się dobrym egzemplarzem w stosunku do ceny.

Byłem je oglądać naprawdę wygląda bardzo ładnie, ostatni wpis z książki serwisowej jest w 2015, do tego ładne felgi i dokłada zimówki.

Zadbane wnętrze oraz wizualnie też ładnie się prezentuje.

Choć w tym wszystkim podejrzana mi jest cena, wydaje się zbyt niska.

Nie wiem czy warto dlatego chciałbym się poradzić co wy o tym myślicie?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wydaje mi się dobrym egzemplarzem w stosunku do ceny.

Byłem je oglądać naprawdę wygląda bardzo ładnie, ostatni wpis z książki serwisowej jest w 2015, do tego ładne felgi i dokłada zimówki.

Zadbane wnętrze oraz wizualnie też ładnie się prezentuje.

Choć w tym wszystkim podejrzana mi jest cena, wydaje się zbyt niska.

Nie wiem czy warto dlatego chciałbym się poradzić co wy o tym myślicie?

 

Pozdrawiam.

 

Spokojnie. Nie napalaj się - złap oddech i ochłoń. Przenigdy NIE KUPUJ auta oczami.

 

Cena nie bierze się z sufitu - zauważ, że w tej cenie jest także zarobek handlarza.

 

Po 2gie auto wcale nie jest jakieś super - chińskie lusterka, chińskie lampy, dokładany zderzak mpakiet przód, tył został zwykły, kierownica obszywana.

http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, nie ma co się pieklić.

Lusterka nie są chińskie są firmowe z homologacją(są na nie papiery, nie podobają mi się one zbytnio).

Tak cena do oddania 13500, muszę dziś dać odpowiedź. Jest chętny inny klient.

Felgi bardzo ładne oponki 2015 continental. Wnętrze naprawdę ładnie się prezentuje.

Tylko zastanawiam się gdzie jest haczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś ją oglądać....podejrzewam, że od strony technicznej nie bardzo ją sprawdziłeś( zdałeś nam tu powierzchowną relację) a mówisz, że handlarzyk opuścił Ci na starcie 1400 zł mając kolejnego klienta :duh:

Ochłoń trochę, weź z sobą kogoś ogarniętego lub jedz na jakiś warsztat najlepiej taki, którego nie zna sprzedawca i sprawdź to konkretnie. Z przodem ewidentnie coś się działo, nie te lampy, kierunki i zderzak, do tego źle spasowana maska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto od fana ulepionego tiuningu ala Szybcy i wściekli,najbardziej dziwi fakt,tak wielkiej obniżki przez handlarza przy oględzinach ,bo oni nie są do tego tacy skłonni,mając podobno na to auto chętnych.Jak ci się podoba to weź kogoś kumatego,albo jedź do serwisu i porządnie sprawdź,żebyś się nie rozczarował :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.