Skocz do zawartości

Pakiet BRI


andriu21tg

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem Maila od dealera że zmieniają się zapisy w BMW i od 2017 dodatkową gwarancje(nawet jeśli trwa obecna) można wykupić nie jak do tej pory nawet dzień przed końcem obowiązującej, a później na kolejny rok- tylko do 31 trzeba 2017r trzeba wykupić gwarancję na czas jaki cię interesuje bez możliwości kontynuacji .. czyli albo bierzesz na rok i koniec ..albo np na dodatkowe 3 lata, różnica taka że do tej pory co roku przedłużałeś płaciłeś 1100PLN i z czapki .. a teraz wyskakujesz z 5kpln jeśli bierzesz na 3 lata .. a po dwóch okazuje się że sprzedajesz i robisz komuś dobrze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Maila od dealera że zmieniają się zapisy w BMW i od 2017 dodatkową gwarancje(nawet jeśli trwa obecna) można wykupić nie jak do tej pory nawet dzień przed końcem obowiązującej, a później na kolejny rok- tylko do 31 trzeba 2017r trzeba wykupić gwarancję na czas jaki cię interesuje bez możliwości kontynuacji .. czyli albo bierzesz na rok i koniec ..albo np na dodatkowe 3 lata, różnica taka że do tej pory co roku przedłużałeś płaciłeś 1100PLN i z czapki .. a teraz wyskakujesz z 5kpln jeśli bierzesz na 3 lata .. a po dwóch okazuje się że sprzedajesz i robisz komuś dobrze..

 

Potwierdzam, dokupiłem przed Nowym Rokiem... tylko do 31/03 można JEDNORAZOWO dokupić 2/3/4 dodatkowe lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Skąd ty masz takie ładne wyliczenia ?

Mi powiedziano że jeśli chce przedłużyć o + 2 lata to z automatu limit 200kkm i pomimo że niema takiej faken opcji abym dobił do 100kkm w 5 lat zmuszają mnie na 200kkm...

Jesli to do mnie pytanie to otrzymałem to w Bawaria Motors Katowice

Tak czy siak mam czas na podjęcie decyzji do marca i ciągle się zastanawiam jaki pakiet wybrać i czy wogole wybierać.

Wspólnikowi w jego x3 problemy z rozrządem i skrzynką zaczęły się w 9 roku eksplatacji przy przebiegu około 140 000.

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,0 D

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 3,0 D właśnie dostałem ofertę z niższymi cenami ok 1 tyś na każdej wartości.Mój w maju będzie miał 2 lata i ma przebieg 34 tyś.Czekam na wyjaśnienie czy te ceny to do 5 lat i 100 tyś km czy też na następne 5 lat i następne 100 tyś km.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.