Skocz do zawartości

Bmw e 46 2.2 Swarzędz WBAEN11090PB04148


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów jest to moj pierszwszy post na tym forum .

Stoje przed zakupem e46 w touringu i wpadło mi to ogłoszenie jak je oceniacie

Vin WBAEN11090PB04148

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-2-170-km-przepiekny-stan-z-niemiec-ID6yEd7W.html#xtor=SEC-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak naklejek od xenonów na pasie przednim

Dla mnie E46 touring bez relingów wygląda brzydko - rzecz gustu

Skórzanej tapicerki to ja tam nie widzę

Dopytaj kwestię faktury VAT - pewnie pomyłka z Marżą.

Czujnika deszczu też nie ma

Czujnika zmierzchu też nie

Świateł do jazdy dziennej też nie

Korbomatik z tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o silnik to po lifcie to najmniejsza 6 cyl jednostka benzynowa. Jej osiągi są powiedzmy wystarczające do sprawnego poruszania się z prędkościami autostradowymi. Silnik ma fajne brzmienie, jest dość żwawy, zużywa średnio między 9 - 13L/100km benzyny oczywiście w zależności od stylu jazdy i pokonywanych tras.

Jego bolączkami są: czasami niesprawne vanosy - które można oczywiście zregenerować, częste nieszczelności dolotu powodujące błędy CHECK, kiepskie rozwiązanie pierścieni objawiające się zwiększonym apetytem na olej ( M54 często sporo oleju przepala ).

 

Ja zrobiłem E46 2,2 prawie 100k km i nie mogłem narzekać - natomiast jakbym mógł wybierać pomiędzy pojemnościami to chyba najfajniejsze byłoby 2,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeszcze raz ja znajomek z serwisu bmw dowiedział sie ze to autko do końca było serwisowane i ma jeszcze dwa serwisy za free jeszcze (dopoki nie przyjechało do polski ) ale kolega ktory siedzi w bmw odradza mi ja z uwagi na silnik 2.2 i teraz nie wiem czy wogole jechac ja ogladac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.