Skocz do zawartości

problem z podłączeniem iPhone


RadoslawKrawczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam problem z podłączeniem mojego iPhona 6s z BMW f30 320 z 2012. Chodzi mi o strumieniowanie muzyki przez bluetooth lub złącze USB. Na jednym z wątków znalazłem informacje gdzie można znaleźć listę kompatybilnych rozwiązań z telefonem (www.bmw.pl/bluetooth) okazało się, że mogę obsługiwać tylko rozmowy telefoniczne. Jednak na liście kompatybilnych urządzeń do strumieniowania muzyki był iPhone 4s i starsze modele oraz kilka iPodów.

Czy ktoś miał podobny problem? Nie chce mi się wierzyć, że skoro stary iPhone mógł się połączyć, to nie ma żadnego rozwiązania aby nowy też działał.

Może aktualizacja softu w samochodzie?

Moje ostatnie cyfry Vin to: J270969, a wersja oprogramowania: TX-003.004.031-003.004

 

Z góry dzięki za wskazówki i pomoc.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma działać 4s to na pewno działa i 6s. Też mam auto z 2012 roku i działał kiedyś 4s a "6" też już od prawie 2 lat działa bez problemu i to zarówno przez połączenie bluetooth jak i przez usb w podłokietniku.

Rozumiem, że w ustawieniach bluetooth w BMW masz zaznaczone AUDIO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie opisujesz dokladnie, albo masz jakis dziwny problem. U mnie F30 2012 ip6 dzialal. Rozumiem, ze w ustawieniach polaczenia w idrive masz odznaczone telefon 1 i muzyka przy konfiguracji polaczenia?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Od jakiegoś czasu usb w podłokietniku nie czyta mi ani pendrive'a ani iphone'a. w menu widzę opcję AUX oraz usb, z tymże opcja usb nie jest podświetlona. Dodam,że kilka miesięcy temu wszystko działało bez zarzutu.

Czy to kwestia soft update'u, ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.