Skocz do zawartości

Bang & Olufsen X6M = jakość Kasprzak’a


pawel6969

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie i prośbę o wsparcie co zrobić żeby poprawić jakość dźwięku.

Posiadam X6 M z bang & olufsenem i niestety strasznie się rozczarowałem jakością audio - poprzednie auto miało zestaw audio dwa razy tańszy do tego dwa razy słabszy (600 W) ale za to brzmiący 6 razy bardziej soczyście.

 

Zgodnie z informacją producenta http://www.bang-olufsen.com/en/car-audio/car-models/bmw/bmw_x6 subwofery powinny być pod siedzeniami a moim modelu są wmontowane w boczne belki drzwi (może przez to że mam fotele M i nie zmieściły się tam głośniki ? )

 

W efekcie dźwięk jest płaski a basy mega wytłumione nawet po podrasowaniu korektorem (w plastikach w belkach bocznych nawet dziurek nie ma)

 

Czy ktoś ma pomysł co można zrobić żeby poprawić jakość brzemienia i czy ktoś z X6M ma subwofery wmontowane pod siedzenia ? czy wszyscy tak jak ja w belkach miedzy drzwiami ?

 

PS. To moje pierwsze BWM i mój pierwszy wpis wiec jak napisałem jakąś herezje bądźcie litościwi i łaskawi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wygląda na to, że również w wersji B&O powinny być pod fotelami - http://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=KW82-EUR-01-2016-F86-BMW-X6_M&diagId=65_2455 . W moich doświadczeniach z autami BMW w wersjach M i "zwykłych" głośniki zawsze były w tych samych miejscach. Nie do końca rozumiem w jakim miejscu u Ciebie one się znajdują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.