Skocz do zawartości

E90 podłączanie głośników basowych


tomasimo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , na wstepie zaznaczę ze to mój pierwszy temat . Mam mały problem z nagłosnieniem w aucie , posiadam dwa głosniki w drzwiach i dwa w tylnej półce , czy da sie dołączyc te dwa głosniki basowe pod fotele ?

I jeszcze jedno , czy 13 cm mogę wsadzic w drzwi ? Bo te w drzwiach strasznie charczą , jakas masakra w tym aucie .

Jezeli temat juz był to z góry przepraszam i poprosze o zamknięcie lub przekierowanie mnie to takiego tematu .

Ogólnie w tym aucie jest brak basu i chciałbym cos zrobic małym kosztem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej wersji nagłośnienia znajdowały się głośniki pod fotelami. Jeżeli ich nie masz, to ktoś je musiał wyjąć. Może zrobić to na dwa sposoby. Zakupić głośniki z ORI wersji (najlepiej HiFi), ale to nie rozwiąże problemu z głośnikiem w drzwiach. Istnieje też cała masa systemów dedykowanych. Ten najtańszy z możliwych - http://sklep-car-audio.pl/557-udimension-el-comp-8b.html .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ok , dziękuje za odpowiedz. Głupio mi przyznać , ale jednak mam te głosniki basowe pod siedzeniami :/ Tylko ze i one są wytłuczone , Wie moze ktoś cos odnosnie wymiarów , chodzi mi o głębokosc . Chciałbym kupic na allegro jakies głosniki basowe i je po prostu wymienic . Chcę tak samo zrobic z głosnikami w drzwiach .

Z góry dziękuję,

Przepraszam ze tak o wszystko pytam , ale wczesniej miałem audi i jakos do tamtego auta mozna było wszystko dokupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.