Skocz do zawartości

Zamarznięte spryskiwacze reflektorów ?


Duffy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

Dziś zachodzę do auta a tu taka niemiła niespodzianka z samego rana...

http://i.imgur.com/fWAwh8v.jpg

 

 

Wydaje mi się, że coś musiało tam zamarznac, niby wczoraj wieczorem jak zasiadłem do auta to wlaśnie cały był oblodzony ledwo co udało mi się drzwi otworzyć po czym w sumie chwile po odjechaniu używałem spryskiwaczy i sie nie zamknal...

Drugi był zamkniety do dziś dopiero teraz chwile temu się otworzył i niestety również sie nie domknal, ale nie wystaje tak jak ten tylko lekko. Tak więc przy temperaturach na - sytuacja nie wygląda teraz fajnie tym bardziej, ze auto stoi caly czas na zewnatrz w tej chwili i boje się, że komuś w koncu kiedys przyjdzie piękny pomysł wyrwania lub uszkodzenia tego..

Jakieś rady ? Postawiłem teraz auto do galerii na pare h, ale niestety tam temp również na -, polałem gorąco wodą, ale jednak wątpie że to cos da.

Następne pytanie

Czy jezeli puści to czy wtryski zamkna się same ? Czy trzeba próbować spryskiwać szyby, żeby uruchomic mechaniz reflektorow ?

 

# po powrocie do galerii spryski byly schowane, wsystko smiga :wink:

Edytowane przez Duffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać teraz do dodatniej temperatury i wtedy spróbować użyć spryskiwacza, powinny się zamknąć do końca, jeśli nie, nic na siłę, żeby nie padła pompka, na przyszłość, przy temperaturach ujemnych staraj się używać spryskiwacza dość płytkim "psiknięciem", a wtedy nie uruchomi się spryskiwaczy reflektorów, Można też wyjąć bezpiecznik, który odpowiada za spryskiwacz reflektora, wtedy problem z głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.