Skocz do zawartości

BMW e60 Słaby odbiór fal radiowych,przerywanie


HUGO123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym użytkownikiem wiec witam wszystkich forumowiczów,pisze do was ponieważ nie znalazłem nigdzie na forum odpowiedzi ( a dużo szukałem) na mój problem z radiem.Auto to e60 530dA 218 04r sedan.

 

Problem polega na tym ze radio odbiera tylko mocny sygnał stacji takich jak rmffm,radiozet,polskieradio i to tez przerywa czasami,gdy chce ustawić np rmfmax,eske.vox fm to ciągle szumi przerywa jakby była źle ustawiona antena. Czytałem ze może to być wzmacniacz w podsufitce obok stopu,lecz gdy odłączyłem kabel antenowy od niego to radio się wyciszyło sporo gdy go podłączyłem wzmacniacz wzmocnił sygnał, także raczej jest sprawny. Sygnał z pilota sprawdzałem na odległości 15 m. Próbowałem odłączyć bluetooth chyba to nazywa się mulf ten co znajduje się w bagażniku z lewej strony. Odłączyłem go całego (zasilanie i 3 światłowody biały czarny i bordowy) radio lepiej grac niestety nie zaczęło, ale wtedy straciłem w menu CD i TV, gdy podłączyłem wróciło do normy.Dodam ze przed odłączeniem bluetooth nie wykrywał mojego telefonu ani standardowego a po tym zabiegu zaczął je wykrywać jak by się zrestartował. Lecz radio dalej źle odbiera fale już nie wiem co mam zrobić a jest to bardzo denerwujące. Proszę o wypowiedzenie się ludzi którzy mieli i rozwiązali ten sam problem lub którzy się na tym znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.