Skocz do zawartości

e36 323i WBACB71090AP51135


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Trafiłem na takie bmw w Staszowie (woj. świętokrzyskie) http://allegro.pl/bmw-323i-klima-alu-elektryka-servis-idealny-stan-i6600602207.html

 

Byłem je już wstępnie oglądać ale ze względu na małą ilość czasu nie byłem w stanie przyjrzeć się dokładnie i weekend jadę jeszcze raz przyjrzeć się jego podwoziu.

 

Autko fajnie wygląda bo zostało odpicowane przez sprzedającą. Masa plaku w środku, choć na zdjęciach chyba go nie było na plastikach, fotel kierowcy tylko lekko przetarty na krawędziach od wsiadania i zauważyłem jeden szew z lewej strony siedziska tuż przed tym boczkiem od trzymania tyłka. Lakier we wzorowym stanie po polerce. Nigdzie nie widać rdzy, jedno małe miejsce na błotniku bo łataniu.i ślad po wypolerowanej rysie na drzwiach. Oba zderzaki lekko opadają o mniej więcej 1cm od wewnętrznej strony.

 

Auto nie ściąga, dobrze przyspiesza, łatwo odpala na zimno. Zastanawia mnie głęboko wchodzący hamulec (choć hamuje dobrze). Czy tak ma ten model bo przyznam że e36 jeszcze nie prowadziłem jako kierowca. Zauważyłem też bardzo niski poziom płynu chłodniczego w zbiorniczku. Będę musiał się mu lepiej przyjrzeć i zobaczyć czy nie dymi z rury. Olej chyba wymieniany dawno temu, metki widać na zdjęciach, czy powinienem się obawiać tak dużej przerwy? Dopytam się o ostatnią wymianę.

 

Przegląd DEKRA zrobiony prawie dwa lata temu potwierdzający przebieg. Jeden właściciel od nowości

 

Jak wy oceniacie taką ofertę? Warto? Cena odpowiednia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wy oceniacie taką ofertę? Warto? Cena odpowiednia?

 

A Tobie cena pasuje :?: Chyba ofertę ocenić powinieneś sam - to Ty kupujesz a nie my ( ja )

 

Vehicle Identification Number WBACB71090AP51135

Type CB71

Model 323i - EUR

Development Code E36 (4)

Chassis LIM

Steering LL

Doors 4

Engine M52

Displacement 2.50

Power 125

Drivetrain HECK

Transmission MECH

Color Cordobarot Metallic - 286

Upholstery Stoff/anthrazit - C3AT

Production Plant MUNICH

Production Date 1995-08-01

 

 

Options

243 Airbag For Front Passenger Airbag Fuer Beifahrer

255 Sports Leather Steering Wheel Sport-lederlenkrad

401 Sliding/vent Roof, Electric Schiebe-hebedach, Elektrisch

410 Window Lifts, Electric At Front Fensterheber, Elektrisch Vorn

428 Warning Triangle Warndreieck

464 Skibag Skisack

498 Headrests In Rear, Mechanic. Adjustable Kopfstuetzen Im Fond

510 Headlight Beam-throw Contr. F Low Beam Leuchtweitenregelung Abblendlicht

520 Foglights Nebelscheinwerfer

530 Air Conditioning Klimaanlage

556 Exterior Temperature Display Aussentemperaturanzeige

669 Radio Bmw Business Rds Radio Bmw Business Rds

801 Germany Version Deutschland-ausfuehrun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo niski poziom to zobacz czy nie ma wycieków, sprawdź masło pod korkami.

Najgorsze co można zrobić temu silnikowi to go przegrzewać.

Jak dobrze widzę to od wymiany minęło 20tys i dwa lata, pytanie czy to jednorazowa akcja

czy tak każdy cykl wyglądał, znam ludzi którzy dalej wierzą że olej wymienia się co 30 tys i

nie dadzą sobie przetłumaczyć więc może właściciel też z takich :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Tobie cena pasuje :?: Chyba ofertę ocenić powinieneś sam - to Ty kupujesz a nie my ( ja )

 

 

Ty tak poważnie? Nie pytam się was czy mnie stać na to auto tylko czy cena odzwierciedla wartość. :|

 

 

Jak dobrze widzę to od wymiany minęło 20tys i dwa lata, pytanie czy to jednorazowa akcja

czy tak każdy cykl wyglądał, znam ludzi którzy dalej wierzą że olej wymienia się co 30 tys i

nie dadzą sobie przetłumaczyć więc może właściciel też z takich :(

 

Też to zauważyłem pewnie dowiem się dopiero jak spuszczę olej :/ Zapomniałem zapytać się o książkę serwisową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh a czy wartość rynkowa to też nowe określenie? Ja nie kupuję klasyka tylko normalne stare auto.

 

Kolego jeśli pytasz o wartość samochodu to zastosuj sobie widełki cenowe - wbij chociażby na otomoto parametry i będziesz wiedział w jakich kwotach masz się poruszać.

Natomiast kwestia tego czy chcesz położyć na stół jakąś kwotę należy tylko i wyłącznie do Ciebie i powinna być zależna od: , przebiegu, stanu ogólnego pojazdu, przeszłości wypadkowej, potrzebnego wkładu finansowego etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.