Skocz do zawartości

530i Usterka elektryki fotela i szyb


MarcinB25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dziwny przypadek w mojej Beacie. Mianowicie wczoraj kucałem obok auta, szyby były zasunięte, fotel ustawiony wg mnie i zapamiętany przyciskiem na drzwiach. Wszystko w normie, a nagle szyby przednie odsunęły się ok 10 cm. Pomyślałem, że wcisnął mi się pilot w kieszeni więc to olałem, ale zamknąć z pilota się już nie dało. Wiem, że mam słaby aku w pilocie i od czasu do czasu muszę go kodować, działa parę godzin a nawet parę dni, a potem przestaje i tak w kółko. Następnie tego dnia po wyjściu z roboty chciałem wsiąść do auta, ale raczej do niego wpadłem bo fotel był odsunięty max do tyłu. Wiem, że kierownica po wyjęciu kluczyka się podnosi, ale fotele mi się nigdy nie cofały. Pytanie, dlaczego? Czy miał ktoś już podobny problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do niemożności otwarcia pilotem to zdarza się często, że jak pilot jest przyciśnięty w kieszeni i przez jakiś czas np wciśnięte są na nim 2 przyciski to on się potrafi wtedy rozkodować. Miałem tak samo jak na snowboardzie jeździłem i kluczyki miał w kieszeni w spodniach - jak siadałem na śniegu, żeby zapiąć dechę to kluczyk był ściskany w kieszeni. Przyszedłem na parking do auta i zero reakcji na pilota. Musiałem otworzyć ręcznie z kluczyka, włożyć do stacyjki żeby immo wykryło klucz i alarm się wyłączył i potem ponowne zakodowanie kluczyka. Co do foteli to się nie wypowiem bo mam manualne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.