Skocz do zawartości

E30 z Grecji ,dobrze się ma.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,parę lat temu pisałem na jakimś forum iż ściągam e30 z Grecji (otrzymałem w prezencie),i tak też się stało,dziś prezentuje jak się trzyma .Bawarka przyjechała do mnie z tego upalnego kraju w 2012 roku,do dziś a (jeżdżę nią rzadko) bo zrobiłem jakieś 1500 km ma się dobrze i jest nieustannie pieszczona.

Z góry przepraszam za niektóre słabe zdjęcia,i jak sobie obiecałem auto zachowuje w 100% w oryginale bez gleb, zmian felg,mega spoilerów itp.

 

Z autem wiążę się długa ciekawa ,i nieco kontrowersyjna historia, na podstawie której byłby niezły film.

 

Wyposażenie na szybko:

4X elekt szyby

centralny zamek

autoalarm

klimatyzacja

elektryczne lusterka

fabrycznie przyciemniane szyby [termoizolacyjne zielone]

koła z szerokim ogumieniem

spoiler itp

 

 

Pozdrawiam.

 

 

http://i.imgur.com/iImA7Jl.jpg

 

 

http://i.imgur.com/zJDTQvY.jpg

 

 

http://i.imgur.com/SHh5CxO.jpg

 

 

http://i.imgur.com/43SrLVX.jpg

 

 

http://i.imgur.com/j74YLGd.jpg

 

 

http://i.imgur.com/R7RE2vF.jpg

 

 

http://i.imgur.com/w6NEvNQ.jpg

 

 

http://i.imgur.com/RqyBK2n.jpg

 

 

http://i.imgur.com/taSt8c3.jpg

 

 

http://i.imgur.com/UZmu7R0.jpg

 

 

http://i.imgur.com/I4jJG7H.jpg

 

 

http://i.imgur.com/5Z2N1Zg.jpg

 

 

 

 

 

http://i.imgur.com/5B8c5RK.jpg

 

 

http://i.imgur.com/e2Eh4vh.jpg

 

 

http://i.imgur.com/2FBA763.jpg

 

 

http://i.imgur.com/cnn9q42.jpg

 

http://i.imgur.com/FlLe5Yy.jpg

................................................................................................................................................

 

Wnętrze

 

http://i.imgur.com/qWhxsYm.jpg

 

 

http://i.imgur.com/sLlJbKn.jpg

 

 

http://i.imgur.com/mYOYVGX.jpg

 

http://i.imgur.com/GCI3cuZ.jpg

.............................................................................................................................................................

 

MOTOREK

 

http://i.imgur.com/5MaXNOY.jpg

 

http://i.imgur.com/SPsKwkL.jpg

Edytowane przez ICHWILL

Opublikowano

Swietny klasyk....blacha pewnie dobrze sie trzyma

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Członkowie klubu
piękna! Ale felgi to mógłbyś jednak jakieś wrzucić - choćby oryginalne bbs 14". Mimo wszystko na tym co jest ma swój klimat :cool2:
Opublikowano
  • Autor
Swietny klasyk....blacha pewnie dobrze sie trzyma

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

tak to prawda blacha jest idealna,brak soli i zim robi swoje.

 

piękna! Ale felgi to mógłbyś jednak jakieś wrzucić - choćby oryginalne bbs 14". Mimo wszystko na tym co jest ma swój klimat :cool2:

 

kusiło mnie do zmiany jednak zrezygnowałem lubię to na czym zjechał ,tak jak napisałeś ma to swój klimat.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.