Skocz do zawartości

E46-320-2004-Ciechanów VBAEV11060KK80326


Rekomendowane odpowiedzi

Vehicle Identification Number WBAEV11060KK80326

Type EV11

Model 320i - EUR

Development Code E46 (4FL)

Chassis LIM

Steering LL

Doors 4

Engine M54

Displacement 2.20

Power 125

Drivetrain HECK

Transmission AUT

Color Black Sapphire Metallic - 475

Upholstery Standardleder/naturbraun - N6NG

Production Plant MUNICH

Production Date 2004-11-11

 

Standard Equipment

210 Dynamic Stability Control (dsc) Dynamische Stab. Control (dsc)

520 Foglights Nebelscheinwerfer

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

550 On-board Computer Bordcomputer

832 Battery In Luggage Compartment Batterie Im Kofferraum

851 Language Version German Sprachversion Deutsch

 

Options

1CA Selection Cop Relevant Vehicles Selektion Cop Relevanter Fahrzeuge

167 Eu4 Exhaust Emissions Norm Abgasnorm Eu4

2CD Lt/aly Wheels Star Spoke 136 Lm Raeder Sternspeiche 136

205 Automatic Transmission Automatic Getriebe

249 Multi-function For Steering Wheel Multifunktion Fuer Lenkrad

261 Side Airbag For Rear Passengers Seitenairbag Fuer Fondpassagiere

302 Alarm System Alarmanlage

354 Green Stripe Windscreen Gruenkeil-frontscheibe

403 Glas Roof, Electric Glasdach, Elektrisch

411 Window Lifts, Electric Fensterheber,elektrisch Vorn/hinten

423 Floor Mats, Velour Fussmatten In Velours

428 Warning Triangle Warndreieck

431 Interior Rr Vw Mirror W Aut Anti-d Innenspiegel,automatisch Abblendend

465 Through-load System Durchladesystem

473 Armrest, Front Armauflage Vorn

481 Sport Seats F Driver/front Passenger Sportsitze Fuer Fahrer/beifahrer

494 Seat Heating F Driver/front Passenger Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer

495 3. Headrest Rear Centre 3. Kopfstuetze Hinten

502 Headlight Washer System Scheinwerfer-waschanlage

508 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc)

521 Rain Sensor Regensensor

522 Xenon Light Xenon-licht

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

609 Navigation System Professional Navigationssystem Professional

644 Prep. For. Mob. Ph. Bluet. Interf. Handy Vorb. Mit Bluetooth-schnitts.

672 Cd Changer Bmw For 6 Cds Cd Wechsler 6-fach

674 Hifi Loudspeaker System Harman Kardon Hifi-system Harman/kardon

710 M Leather Steering Wheel M Lederlenkrad

722 Edition Lifestyle Edition Lifestyle

775 Individual Roof-lining Anthracite Individual Dachhimmel Anthrazit

785 White Direction Indicator Lights Weisse Blinkleuchten

8SP Cop Control Cop Steuerung

801 Germany Version Deutschland-ausfuehrung

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur

915 No Outer Skin Protection Aussenhautschutz Entfall

934 Winter Tyres On Lt/aly Wheels Winterreifen Auf Lm-raeder

936 Request Bmw Mobile Phone On Delivery Bmw Handy Bei Auslief. Anfordern

964 Request Navi Dvd On Delivery Request Navig. Dvd On Delivery

972 Comfort Package Comfort Paket

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomość od sprzedającego :

 

Instalacja gazowa to Prince. Wieczorem zajrzę w dokumenty ale z tego co pamiętam butla jest ważna jeszcze dwa lata wiec instalacja będzie miała ok 8 lat.

 

Czyli butla będzie do wymiany? jakie są mniej więcej koszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt nowej butli to ok 600-700 zet plus drobne za montaż. Legalizacja 260 zet. Warto spróbować legalizować, jest duże prawdopodobieństwo, że przejdzie te badania i jest spokój na następne 10 lat. Jak okaże się wrakiem to trudno, trzeba będzie wyłożyć owe 700 zet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W zeszłym roku u mnie za legalizację wołali od 500 zł. W zależności od tego kompletu: zbiornik+wielozawór lub zbiornik z pompą gazu w zbiorniku. Koszt nowej z montażem to 620 zł.

Warto dodać, że legalizację można wykonać jedynie w wybranych punktach i nie wykonuje się tego od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomości od sprzedającego:

 

Tak, do samochodu należy doliczyć koszt akcyzy i przeglądu. Na życzenie samochód może zostać przygotowany do rejestracji. Wg miernika lakieru auto jest bezwypadkowe, jedynie na tylnym prawym błotniku na wysokości wlewu paliwa miernik pokazuje drugą warstwę lakieru co może świadczyć o ponownym lakierowaniu tego elementu (np szkoda parkingowa lub zarysowanie).

 

Do samochodu została dołączona dokumentacja, sprawdzę czy na pewno jest książka serwisowa. Zapraszam do oględzin na żywo, rozwieje to wszelkie wątpliwości. Samochód został sprowadzony z Niemiec na własnych kołach, po za praniem środka pojazdu nic nie było w nim poprawiane/naprawiane.

 

Tak, zgadza się Pan pokrywa koszt akcyzy i przeglądu. Akcyza nie jest jeszcze opłacona, czekałem na decyzję osoby kupującej, czy ja mam to zrobić czy ktoś będzie dokonywał opłaty we własnym zakresie. Mogę przygotować samochód do rejestracji dla Pana. Wtedy na sprzedaż samochodu zostanie wystawiona faktura Vat marża. W załączniku jeszcze jedno zdjęcie prawego boku, lepszego nie mam. Dodam jeszcze ze samochód fabrycznie ma obniżone zawieszenie w stosunku do zwykłego w E46. Ja zakładałem tylko większe felgi 17" z oponami zimowymi i dawałem dystanse do kół. O wiele lepiej się prowadzi. Ze względu na to ze non stop dzwonią telefony o ten samochód to jeśli będzie pan zdecydowany to poprosił bym o niewielka zaliczkę w formie wpłaty na konto, aby zarezerwować to auto dla pana. Po to aby niepotrzebnie pan nie jechał w chwili kiedy może nastąpić jego sprzedaż.

 

Z tym gazem to jeszcze bym dał radę,ale co o tym myślicie? mam wrażenie że sprzedajacy cos kreci, w załączniku nie było zdjęcia i nadal nic o ksiązce serwisowej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up - dokładnie tak, żadnych przelewów zadatków...

co do maila - przez grzeczność bym odpisał ale konkretnie zainteresowany dzwonię lub jadę oglądać :)

Mi osobiście średnio się widzi to osobiste załatwianie opłat (akcyza) - sprowadził to niech płaci, dla Ciebie będzie nawet bezpieczniej jeśli on załatwi wszystko i umowę podpiszesz z nim/wystawi Ci fakturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych zadatków nieznajomym za nie wiadomo co - to po pierwsze

Po drugie - rzadko kiedy handlarze sprowadzają auta na kołach bo to jest po prostu mniej opłacalne. Jedzie się z lawetą po kilka aut jednocześnie - doprecyzuj to dokładnie ze sprzedającym - ja osobiście wątpię by to co znajduje się na aucie bylo oryginalną niemiecką blachą z niebieskim paskiem - takich blach "szkop" nie daje handlarzowi gdyż w przypadku ich zagubienia robi się problem.

Po trzecie - przeszukaj neta wpisując telefon - co Ci wychodzi :?: Czarek, Andrzej czy Jan :?: Który z nich jest prawdziwy :?:

Po czwarte i bardzo ważne - z kim spisujesz umowę K-S :?: Jak pisano fakturę MARŻA dostaniesz tylko w wypadku opłaty podatku akcyzowego przez handlarza - czyli jest opcja iż bez akcyzy handlarz nie będzie widniał na umowie K-S i w razie "W" umowę spisujesz z kimś kogo na oczy nie widziałeś. Poczytaj o tym fakcie trochę w necie - bo do kogo później mieć pretensje :?: Handlarza tam przecież nie było.

Kit o telefonach - mogłeś mu napisać to skoro dzwonią to dlaczego nikt jeszcze go nie kupił :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedający będzie wystawiał vat marżę to żądaj aby cała kwota którą płacisz znalazła się na fakturze. W razie jakiś wad ukrytych będziesz mógł odzyskać całą kasę i oddać auto.

"Non stop dzwonią telefony" - stara ściema handlarzy - do mnie też dzwonią - szkoda że nie są to potencjalni kupcy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.