Skocz do zawartości

[E60] Smart Key - Zamek Centralny


Neseu89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

 

BMW 535 2009r

 

Kluczyk 3-przyciski, bezprzewodowy - nie przekrancalny.

 

Mam nietypowy problem. Przeszukalem większość albo ivcaly Internet w poszukiwaniu odpowiedzi na mój problem. A mianowicie: problem z pilotem a dokładniej z otwieraniem zamka centralnego. Pilot funkcjonuje bo mogę nim odpalić samochód i wszystkie zapisane na nim dane samochód czyta. Modol centralki działa bo kluczyk zapasowy otwiera bez problemów samochód oraz też odpala. Otwieralem kluczyk żeby wymienić baterię ale się okazało że jest to wersja kluczyka z lutowania bateria ale napięcie na baterie=3.1v, porownywalem napięcie na baterie w pilocie zapasowym i jest taka sama.

 

 

Czy ma ktoś może jakiś pomysł?

 

Szukalem w internecie procedury sparowania kluczyka z samochodem ale niestety nigdzie nie znalazłem. Wszystko co jest udostępnione to dla klasycznych kluczyków a nie dla bezprzewodowych.

 

Może ktoś posiada i udostępni schemat "remote key" czy jak on się tam nazywa.

 

Pomóżcie bo ciężko chodzi się z 2 kluczykami (a nie daj Boże się zgubia), tak chodzę z dwoma bo wszystkie ustawienia użytkownika typu ustawienia fotela, lusterek, radia i ogólnie całego systemu są zapisane w kluczyku a nie chce mi się tego ustawiać ponownie.

 

Pomocy!!!!![list=]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

 

Szukalem w internecie procedury sparowania kluczyka z samochodem ale niestety nigdzie nie znalazłem. Wszystko co jest udostępnione to dla klasycznych kluczyków a nie dla bezprzewodowych.

 

Pomocy!!!!![list=]

 

W E60 parowanie kluczyka poprzez kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.