Skocz do zawartości

Brak mocy m52b20


Koloporek

Rekomendowane odpowiedzi

może byś opisał czy coś było robione, stało się tak nagle czy po naprawie.

 

usuń ten krzyk pomocy z tematu, usuń ten stożek i załóż normalny filtr, mocy ci to nie dodaje żadnej.

 

podepnij auto pod komputer i odczytaj błędy. Czym to było odczytane, jaki błąd baku niby i filtra, ani bak ani filtr nie sa podpięte do instalacji która pozwala diagnozować elementy wiec lepiej zmień od razu mechanika jak ci takie błędy odczytuje.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łał co ty nie powiesz ze stożek nic nie daje :cool2: już był założony a filtr od 2.0 mam tylko nie wejdzie z abardzo bo tam jest chłodnica z tds 2.5 i blokuje go pojemnik wyrównawczy :cool2: ona ma tak ze pracuje sobie normalnie i od czasu sobie beknie i jak beknie to plunie czyms TAk to NIE JEST OLEJ jest to bez wonne i przezroczyste i wyskakuje mi taka informacja oilservise inspection i jest zółta i czerwona dioda a nie dawno wymieniałem olej ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pluje z czego ? z wydechu ? jesteś u wróżki, że myslisz że bedziesz tutaj pisał jakieś pierdoły, a my sie bedziemy domyślać ? . W ogóle nie da się czytać tego co piszesz, miałeś kiedyś polski w szkole ?

 

beknie sobie i plunie nie wiadomo skąd.

 

inspekcja olejowa o niczym nie mówi, nie kasuje się sama po zmianie oleju. Jakbyś zaczał forum czytać, a nie pisać to byś wiedział co to jest i do czego służy. Ściagnij sobie instrukcje obsługi samochodu to może ci się coś rozjaśni w głowie.

 

o błędy pytałem które niby odczytałeś i nie potrafisz odpowiedzieć na jakieś podstawowe pytania o auto. Co robiłeś też nie jesteś w stanie powiedzieć, a oczekujesz pomocy.

 

jeśli nie wiesz co to jest inspekcja olejowa w bmw to nic nie będziesz wsadzał, a jedynie możesz zapłacić żeby ktoś za ciebie wsadził.

 

zrób diagnoze normalnym sprzętem, programy takie jak INPA/DIS/ISTA/Pasoft. Nawet jakieś zwykłe uniwersalne czytniki błędów. Mamy za ciebie znać znaleźć przez forum przyczyne braku mocy ? zastanów się przez chwilę chociaż o co pytasz.

 

temat i tak poleci do kosza ale może się nauczysz korzystać z forum i troche po polsku pisać.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.