Skocz do zawartości

Brak mocy m52b20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

mam problem z compactem z silnikiem m52b20 a mianowicie nie ma mocy jak dostanie swojej temperatury jakby nie palił na wszystkie cylindry ? co to morze być ? podkreślam ze swapa robił poprzedni właściciel.

Opublikowano
moim zdaniem czujnik położenia wału korbowego
Opublikowano
  • Autor
no właśnie został wymieniony i nic :( może cos z komputerem może został inny wsadzony???
Opublikowano
podłącz kompa może on pokaże jakiś błąd, a czujnik temperatury?
Opublikowano
  • Autor
był podłączony i wyskoczył błod filtra i baku (filtr stożek ) a co z czujnikiem temperatury ???
Opublikowano
sprawdź jego rezystancje tak to sie chyba nazywa. Ty zakładałeś stożek czy juz był?
Opublikowano
  • Autor
tak był już założony podeśle nie długo jakiś filmik z pracy silnika może cos więcej ci powie
Opublikowano
  • Autor
a po co mam sprawdzić czujnik temperatury ??? ma to cos do pracy silnika ???
Opublikowano
tak ma, jakiej firmy czujnik był wsadzony? Bo często tanie zamienniki nie dają rady. Tylko i wyłączenie firma simens
Opublikowano

może byś opisał czy coś było robione, stało się tak nagle czy po naprawie.

 

usuń ten krzyk pomocy z tematu, usuń ten stożek i załóż normalny filtr, mocy ci to nie dodaje żadnej.

 

podepnij auto pod komputer i odczytaj błędy. Czym to było odczytane, jaki błąd baku niby i filtra, ani bak ani filtr nie sa podpięte do instalacji która pozwala diagnozować elementy wiec lepiej zmień od razu mechanika jak ci takie błędy odczytuje.

szukam
Opublikowano
  • Autor
łał co ty nie powiesz ze stożek nic nie daje :cool2: już był założony a filtr od 2.0 mam tylko nie wejdzie z abardzo bo tam jest chłodnica z tds 2.5 i blokuje go pojemnik wyrównawczy :cool2: ona ma tak ze pracuje sobie normalnie i od czasu sobie beknie i jak beknie to plunie czyms TAk to NIE JEST OLEJ jest to bez wonne i przezroczyste i wyskakuje mi taka informacja oilservise inspection i jest zółta i czerwona dioda a nie dawno wymieniałem olej ???
Opublikowano
  • Autor
Powiem tak ze ktoś nie poważny robił tego swapa i nie zależy mi na tym silniku bo i tak będę wsadzał m50b25 bez vanosa ale jestem ciekaw co to morze być??
Opublikowano

pluje z czego ? z wydechu ? jesteś u wróżki, że myslisz że bedziesz tutaj pisał jakieś pierdoły, a my sie bedziemy domyślać ? . W ogóle nie da się czytać tego co piszesz, miałeś kiedyś polski w szkole ?

 

beknie sobie i plunie nie wiadomo skąd.

 

inspekcja olejowa o niczym nie mówi, nie kasuje się sama po zmianie oleju. Jakbyś zaczał forum czytać, a nie pisać to byś wiedział co to jest i do czego służy. Ściagnij sobie instrukcje obsługi samochodu to może ci się coś rozjaśni w głowie.

 

o błędy pytałem które niby odczytałeś i nie potrafisz odpowiedzieć na jakieś podstawowe pytania o auto. Co robiłeś też nie jesteś w stanie powiedzieć, a oczekujesz pomocy.

 

jeśli nie wiesz co to jest inspekcja olejowa w bmw to nic nie będziesz wsadzał, a jedynie możesz zapłacić żeby ktoś za ciebie wsadził.

 

zrób diagnoze normalnym sprzętem, programy takie jak INPA/DIS/ISTA/Pasoft. Nawet jakieś zwykłe uniwersalne czytniki błędów. Mamy za ciebie znać znaleźć przez forum przyczyne braku mocy ? zastanów się przez chwilę chociaż o co pytasz.

 

temat i tak poleci do kosza ale może się nauczysz korzystać z forum i troche po polsku pisać.

szukam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.