Skocz do zawartości

asystent parkowania


fasol_1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie zamówilem swoje x5 przyjdzie w lutym 2017. czy ktos moze mi powiedziec jak ten asystent parkowania sie sprawuje ? podobno tylko automatycznie zaparkuje równolegle , natomiast nie zaparkuje juz prostopadle , czy to prawda ? Podobno model 2017 ma juz potrafic parkowac na obydwa sposoby , tak jak w bmw serii 7.... ktos cos wie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zamówilem swoje x5 przyjdzie w lutym 2017. czy ktos moze mi powiedziec jak ten asystent parkowania sie sprawuje ? podobno tylko automatycznie zaparkuje równolegle , natomiast nie zaparkuje juz prostopadle , czy to prawda ? Podobno model 2017 ma juz potrafic parkowac na obydwa sposoby , tak jak w bmw serii 7.... ktos cos wie ?

 

zawsze mnie załamują takie pytania ........

gdzie Ty zamawiałeś swoją X5 ???

w biedronce ???, w kwiaciarni ??? że nie wiesz co zamawiałeś ? nie masz telefonu do sprzedawcy, który sprzedawał Ci BMW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za jakże wyczerpującą opdowiedź pomogłes jak cholera.

 

Sprzedawca w salonie nie potrafił mi udzielic odpowiedzi na ten temat , powiedział ze podobno w modelu na 2017 ma byc opcja parkowania prostopadle i równolegle , jako nowy uzytkownik marki bmw mam prawo spytac chyba po to jest to forum prawda ?

 

skoro nie potrafisz nic wniesc do tematu to po co plujesz jadem ?

 

co mi sprzedawca rzetelnie odpowie jak sie UZYTKOWNIKOM sprawuje ta opcja ? Czytaj ze zrozumieniem...

 

czy którys z kolegów może mi udzielic informacji jak im sie asystent parkowania sprawuje ?

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za jakże wyczerpującą opdowiedź pomogłes jak cholera.

 

Sprzedawca w salonie nie potrafił mi udzielic odpowiedzi na ten temat , powiedział ze podobno w modelu na 2017 ma byc opcja parkowania prostopadle i równolegle , jako nowy uzytkownik marki bmw mam prawo spytac chyba po to jest to forum prawda ?

skoro nie potrafisz nic wniesc do tematu to po co plujesz jadem ?

co mi sprzedawca rzetelnie odpowie jak sie UZYTKOWNIKOM sprawuje ta opcja ? Czytaj ze zrozumieniem...

czy którys z kolegów może mi udzielic informacji jak im sie asystent parkowania sprawuje ?

POZDRAWIAM

 

oczywiście - zamawiasz samochód za kupę siana i na forum oczekujesz odpowiedzi co dla Ciebie produkuje fabryka :norty: zamiast zmusić sprzedawcę, aby się wysilił i ustalił fakty

zresztą rafusa odpowiedział Ci, że MY2017 już są produkowane, więc dla BMW nie powinno być niespodzianek,

zresztą twoja sprawa .......

ja bym oczywiście wolał spróbować asystenta u dealera nawet w innym modelu, ale niektórzy wierzą w siłę neta :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.