Skocz do zawartości

UIF brak VINu i krzaki w wersji, czy to normalne? update?


mylder

Rekomendowane odpowiedzi

Przy sprawdzaniu INPA dat i wersji sterowników przy niektórych pozycjach wyświetlają mi sie krzaki zamiast VINu, albo nic się nie wyświetla (62 MOSTGW)

 

ADR Gen. name    JobStatus        ZB No.      VIN No.        Date
3C  CDC             OKAY          T411033     ÿÿÿÿÿÿÿ     14.06.2006
62  MOSTGW          OKAY                                        
67  ZBE             OKAY          6963051     ÿÿÿÿÿÿÿ     04.07.2005 
6D  FAS             OKAY          6927312     ÿÿÿÿÿÿÿ     04.06.2004 
6E  BFS             OKAY          6927312     ÿÿÿÿÿÿÿ     04.06.2004

 

Reszta jest ok, tylko aktualizacje z okolic 2012r.

 

Czy takie zjawisko to normalna rzecz? Auto nie wywala żadnych błędów jeździ normalnie, ale troche mnie to zastanawia.

I jeszcze pytanie czy po 2012r wyszły jakieś aktualizacje do mojej 5tki 2005r?

Czy warto aktualizować sterowniki?

 

Niby sprzęt mam jak to zrobić wiem, ale jednak boje się że coś się w trakcie wysypie, a nigdy tego nie robiłem, dlatego wolałbym oddać to fachowcom(tym bardziej że proces chwilę trwa, a ja nie jestem pewny swojego prostownika).

Czy jest ktoś w Krakowie kto jest w stanie zaktualizować stery za mniejsze pieniądze niż ASO, oczywiście z wiedzą sprzętem i doświadczeniem? bo znalazłem firmy które biorą za to więcej talarów niż ASO BMW - najtanszy jest premium arena w Łodzi z tch które sprawdzałem (nawet w ASO trwa to ok 4-5godz)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Czasami jest tak w inpa AIF inpa czyta z określonej lokalizacji VIN być może sterowniki zostały kiedyś przypisane do samochodu lub po programowaniu

trudno jest stwierdzić, możesz vin w nich sprawdzić tool32 opcją C_FG_lesen klikasz na tą wartość tam wyświetli się vin (ogólnie tylko 7 ostatnich znaków)

Ale update sterowników to nie ma z tym nic wspólnego, lepiej poszukaj kogoś z ICOM a i tak całe auto e60 będzie trwało długo najdłużej sterowniki po most

np całe CCC (5 sterowników), możesz do mnie podjechać ale trochę daleko z Krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.