Skocz do zawartości

Zawór podciśnienia turbo i egr pytanie techniczne


Rabol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Koledzy dwa razy czyściłem już filterki zaworów agr i efekt jest na góra pół roku :D dlatego zamówiłem nowe z pierburga i dzisiaj mam zamiar je podmienić problem bo zamiast puszki z filterkiem jest tak jakby trzecie wejście na wezyk :| czyli mam rozumieć że producent zrezygnował z filterka czy kupić inny model ? Może filtr jest w środku i nie ma potrzeby zewnętrznego? Silnik 318d z 2002 r z pompą vp44

 

Będzie to śmigrało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt nie montował modelu bez filterka zewnętrznego? Niechce doprowadzić do uszkodzenia ale z drugiej strony firma, która mi go sprzedała napisała że można montować bo to model dedykowany do mojego modelu... niby wszystko takie same poza filterkiem zewnętrznym :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakaś nowość albo czyszczenie magazynu z nietrafnych zamówień.

Inna sprawa to może jakieś fotki ? lub linki do tego zaworka ?

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie przedmiotu nie ma nr katalogowego co uniemożliwia porównania z produktami z innego źródła tego samego producenta.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Postanowiłem zamontować te zawory i sprawdzić na własnej skórze jak to będzie :) Więc tak : po zamontowaniu do turbosprężarki silnik nie ma mocy... auto zbiera się jak muł !! ale to nie koniec przygód po podłączeniu do zaworu egr tragedia !! silnik zaczyna kopcić na szaro po czym gaśnie :( nie wiem napisałem do nich w tej sprawie i ponoć zapomnieli dodać, że konieczne jest dokupienie filterka zewnętrznego koszt 50zł/ szt wtedy będzie ponoć cacy chociaż mało w to wierze. ogólnie wymiary budowa wszystko to samo. firma pierburg tak jak oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.