Skocz do zawartości

SWAP M52B20 na M52TUB28 Problem ASC ABS Prędkościomierz


kempes221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)

Mam problem, oddałem znajomym auto do swapu z 2.0 1x vanos na 2.8 2x vanos. Wszystko podłączone, pali, jeździ. Problem jest taki że chłopaki nie potrafią podłączyć ABS ASC i pędkościomierza, co jest nie dopuszczalne. Spotkał sie ktoś z takim czymś? Czego może brakować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Mam problem, oddałem znajomym auto do swapu z 2.0 1x vanos na 2.8 2x vanos. Wszystko podłączone, pali, jeździ. Problem jest taki że chłopaki nie potrafią podłączyć ABS ASC i pędkościomierza, co jest nie dopuszczalne. Spotkał sie ktoś z takim czymś? Czego może brakować?

 

 

Musisz podać więcej szczegółów, tzn co chłopaki konkretnie przełożyli. Silnik i ews i tyle? Czy coś jeszcze?

Przy tym swapie nie powinno być problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzuciliśmy silnik, wał, skrzynie, most itd. Tak jak jest w fabryce. problemem była wiązka która była inna, ale doszli jak to podłączyć żeby odpalić i żeby grało. Problemem jest klimatyzacja gdzie w tym silniku idzie jeden kabel a w starym (u mnie) idą 3. Klimę mają ogarnąć ale głównie chodzi o prędkościomierz i abs... Prosiłbym o pomoc, szczególnie że mam drugi samochód z którego brałem silnik i całą resztę. Mógłbym wyjąć to co potrzebne, Wkurzam sie już bo auta nie ma miesiąc już i tylko słyszę że zrobimy zrobimy. Jutro odbieram auto i będę robić sam resztę. Szukałem ziomka który może to ogarnąć ale nikt nigdy nie miał problemu z takimi rzeczami. Może oni coś zepsuli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.