Skocz do zawartości

Bmw E39 530i Lift Webasto, co i jak?


dejok

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

 

Zastanawiam się nad webasto w moim aucie. Po rozkodowaniu VIN to upewniłem się ze go mam... Bo juz nie wiedziałem co jest grane;) "536 Auxiliary Heating Standheizung"

 

Mam taki pilot do niego: WEBASTO t80 http://bilder3.eazyauction.de/soundpur/artikelbilder/8479.jpg

 

Pilot oczywiście był rozładowany, Potrzebuję go zakodować. Znalazłem instrukcję, jak to zrobić, tyle ze to taka ogólna instrukcja pewnie do sterownika: http://www.serwiswebasto.com/upload/oferta/9007388B_PL.pdf

 

Nie mam komputera, bo zmieniłem na inne radio.

 

Czy uda się ten klucz tak zakodować według tej instrukcji? Jak tak to gdzie jest ten bezpiecznik?

 

Z góry dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

 

Mam dziwną sytuacje z webastem.. latem. Zimą wszystko było idealnie, dogrzewał silnik tak jak miał. I od kilku dni zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Stoi sobie auto na parkingu otwieram je pilotem i.. odpala webasto. Po czym po chwili wyłącza się i znowu i tak kilka razy a pozniej buczy na przemian jakby nie mogło się odpalić. Jak jadę autem to raczej nie chodzi, ale tylko zgaszę silnik i znowu sie zaczyna. Nie wiem jak długo chodzi po zamknięciu auta bo nie stałem przy nic ale jak przychodzę po jakimś czasie to nie działa dopóki nie otworzę samochodu. Przykładalem rękę to otworu skąd dmucha jest niby ciepłe ale to raczej od silnika, bo sprawdzałem po przyjeździe. Dłoń w żaden sposób nie śmierdzi spalinami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.