Skocz do zawartości

[E87] Moduł komfortu w 1er, szyby


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Od zeszłego roku walczę z elektryką szyb w E87. Co jakiś czas wyskakuje komunikat "Anti-Trap Windows System Malfuncion". Za pierwszym razem wystarczyło zakodować przyciskami od otwierania/zamykania szyb. Pomogło. Po raz drugi błąd był na tyle poważny, że musiał interweniować elektryk samochodowy i zakodować szyby komputerem - poszło gładko. Niestety, teraz nie pomaga już nic a co gorsze komunikat z błędem wyświetla się co ok. 30s, do tego nie nie otwierają się tylne szyby.

Dwóch mechaników twierdzi, że do wymiany moduł komfortu. OK, pojawia się tylko jeden problem. Jaki kupić? Wydawało mi się, że to jest łatwa odpowiedź ale jednak nie :D

Oryginalnie mam zamontowany - 61 35 6 955 002. Gdy wpiszę ten numer w RealOEM pojawia się się informacja, że jest pełno zamienników i niektóre są zamienne a niektóre nie :D Bardzo proszę o pomoc jaki moduł mogę kupić :)

 

Jeszcze raz: oryginalnie zamontowany moduł ma numer 6955002, VIN mojej Bety: VA00279.

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt, nic?

Ja mogę dodać tylko, że:

1. Mój mechanik miał pod ręką 3 moduły od E90 i akurat żaden nie chciał z moją współpracować.

2. Dokopałem się do informacji, że istnieją moduły oznaczone L oraz H. L=low, H=high, dla mojej wersji powinien być H gdyż ma bogate wyposażenie. Prawda czy mit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.