Skocz do zawartości

[523i] xenon nie świeci - żarnik dobry, przyczyna


Sosna91

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam fabryczny xenon i lampy przed lift, lewa lampa przestała świecić, sam odkąd mam auto nie wymieniałem żarników wiec byłem pewien ze to to i kupiłem nie potrzebnie tylko nowy, po zamontowaniu nie zapaliła się, przełożyłem stary żarnik do drugiej lampy i zapalił, także teraz juz są schody i nie wiem co dalej sprawdzić,

 

przy lewej lampie mam jakąś czarną puszkę, leżała sobie swobodnie zawsze na nadkolu pod lampą, tylko czmeu jest tylko po jednej stronie?

 

no i wielka srebrna zamontowana bezpośrednio na lampie, macie jakies pomysły?

-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko w necie znalesc foto z tyłu lampy ale mam, tak jak u mnie tylko to prawa

 

http://img07.staticclassifieds.com/images_tablicapl/300961317_3_644x461_bmw-e39-przednie-lampy-xenon-przed-liftem-osobowe.jpg

 

przetwornica to ta srebrna puszka?

 

i jest jeszcze taka mała czarna kostka z tego co wyczytałem to sterownik światła ksenonowego 1 10/1998 63128387114 $449.90

-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś druciarstwo. Z obu stron powinno być tak samo.

 

Kupiłeś jakiegoś taniego chinola?

 

Prawidłowa przetwornica, to srebrna puszka na lampie. Może to czarne pudełko, to jakiś marny zamiennik oryginalnej przetwornicy i stąd te kłopoty.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja spotkałem się z 2 rodzajami przetwornic. W aucie z 96 roku miałem taką jak kolega wyżej, a w aucie z 99 roku taką jak na foto

 

12305955_936401856451639_1521569601_n.jpg

 

zdjęcie z mojego auta tak powinno to wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.