Skocz do zawartości

e39 523 szarpie od 4 tys obr duzo pali


buli24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 523 z 97r na pojedynczym vanosie z lpg stag objaw jest taki ze od ok 4 tys obr auto ciagnie ale czuc jakby go cos trzymalo tak z 1 sek i znowu ciagnie i znow trzyma, niema znaczenia czy na pb czy lpg dodam ze to automat i tez mam wrazenie ze do tych 3 tys obr jest mulowaty np. przy 140km/h na piatym biegu lekka gorka na autostradzie gaz do dechy i nie auto zwalnia dopiero jak zredukuje i wyjdzie na ok 3 tys obr to zaczyna przyspieszac a no i spalanie lpg w miescie przy oszczednej jezdzie wychodzi 18 litrow, bylem na kompie zadnych bledow niema na inpie sondy przeplywka wszystko ok. aha i jak idzie na zimno na pb to strasznie spalinami smierdzi taka nieprzepalona benzyna.

Prosze fachowcow o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to czujnik to niemozna go jakos sprawdzic? albo komp niepowinien go pokazac ze umarl? auto pali bardzo ladnie za kazdym razem

 

 

tak jak kolega pisze nie zawsze komp pokaże czujnik a jak śmierdzi paliwem i się nie zbiera wygląda to na czujnik. Po prostu iskra nie jest w tym czasie co powinna i dlatego tak się dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak, kolega mówi. Kupisz vdo siemens zakładasz i zapominasz o tym już do śmierci auta. Jeśli to czujnik. Czasami trzeba kupić w ciemno jak, ja

I co pomoglo jak wymieniles w ciemno?? koszta nie sa male bo ok 230 zl

a teraz calkiem go wypiołem i sie przejechalem i jest jeszcze gorzej tzn z moca jest jeszcze duzo slabszy i czasem przerwie przy ok 4 tys obrotow i wydech jest bardzo goracy nawet ost tumnik to jest normalne bo nigdy na to nie zwrocilem uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisal tu ktos ze jak sie wypnie czujnik polozenia walu i auto odpali to czujnik walka jest dobry ja tak zrobilem tzn wypiolem cz. wału i auto odpalilo na samym cz. wałka dosc kulało niruwno szlo ale odpalilo, pozniej wypiolem ten wlacznik magnetyczny do vanosa i auto jezdzi tak samo zadnych zmian nie zauwazylem ani na niskich ani na wysokich obrotach tak ma byc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.