Skocz do zawartości

Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017


Zafi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego Sznauca... życzę wszystkim forumowcom takich dylematów jakie masz Ty! Edytowane przez wodzik2

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak,ile ludzi tyle opinii...mój znajomy kupił 3-4lata temy cayene dowalona po maxie 3,0d...a teraz X6 też dowalona na maxa.I jego stwierdził ze porsche to kupa taniego plastiku,kupa niepotrzebnych przycisków i przereklamowanej tandety,a jedzie się jak wozem drabiniastym...

Idąc za jego radą we wtorek odebrałem F25(było zamawiane na produkcję 1,07,17) i nie żałuje nawet złotówki,wziołem 90% wypasu jaki był dostępny i tylko szukam okazij żeby się przejechać :lol: ,i teraz pytanie do forumowiczów,dobrze zrobiłem :?: nie czekając na nowy model,wiadomo cena była dobra,do nowego modelu musiałbym dołożyć ok 40-50 tysi z tym wypasem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Napiszę tak,ile ludzi tyle opinii...mój znajomy kupił 3-4lata temy cayene dowalona po maxie 3,0d...a teraz X6 też dowalona na maxa.I jego stwierdził ze porsche to kupa taniego plastiku,kupa niepotrzebnych przycisków i przereklamowanej tandety,a jedzie się jak wozem drabiniastym...

Idąc za jego radą we wtorek odebrałem F25(było zamawiane na produkcję 1,07,17) i nie żałuje nawet złotówki,wziołem 90% wypasu jaki był dostępny i tylko szukam okazij żeby się przejechać :lol: ,i teraz pytanie do forumowiczów,dobrze zrobiłem :?: nie czekając na nowy model,wiadomo cena była dobra,do nowego modelu musiałbym dołożyć ok 40-50 tysi z tym wypasem...

Czołem widzę ze masz M-pakiet, sprawdz proszę jakie masz cisnienia fabryczne w kołach od nowości - jesli możesz oczywiscie.

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zamówiłem miesiąc temu G01 w m pakiecie 20d xdrive, odbiór przełom Pazdziernik/Listopad. Jak tylko otrzymam podziele się wrażeniami ;)

Dziwne ja zamowilem u dilera w Niemczech z podobnym silnikiem,odbior listopad/grudzien :( Moze dlatego ze w luxury,choc watpie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dzięki za linki :)

 

Miałem bardziej na myśli odpowiednik 330e/X5 40e w X3 - czyli silnik spalinowy + elektryczny. Ciekawa koncepcja: w mieście jeździłbym praktycznie tylko na prądzie, a w trasie kulturalna benzynka bez uroczego dźwięku diesla.

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zukunft Wagen ,już się boję ceny na rynki europejskie :duh: Bo jak wiadomo w usa bmw to volkswagen(auto dla ludu) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niestety, z tego piszą widać, że BMW nie ma planów na hybrydę, tylko od razu elektryk...no i cena będzie (zapewne) sroga. W sumie się nie dziwie ma (e)X5 nie było wzięcia bo i cena i osiągi były obok skali (oczekiwań fanów BMW). Akumulatory + ciężki silnik spowodowały, że auto prowadziło się "ciut" ociężale i miejsca w bagażniku jak na takiego kolosa było mało.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Spartanburgu odwalają straszną fuszerę i to chyba należy zganić.

Jak kupuje się nowe auto za ponad 60 tys.euro(co niektorzy z swoimi 2013 rocznikami nie maja pojecia) i w następnych dniach odstawia się je do warsztatu na ponad tydzień (jak mialo miejsce z moja x3)…stąd moja frustracja,to nie na wszystko należy przyklaskiwać. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy ktokolwiek jeździł nowym X3?

 

Oficjalna premiera autka w Europie jest na IAA we Frankfurcie ( 14 wrzesień - 24 wrzesień 2017 ) :D

 

Dzisiaj bylem na wystawie we Frankfurcie i widziałem autko "na żywo" :cool2:

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Audi Q5 lepsze od nowego X3 ? Poza zawieszeniem pneumatycznym nie widzę większych różnic..

Dla mnie na starość jak znalazł :-) Na poważnie, podoba mi się bardziej od nowego X3. Ja kupuje auta raczej dla wnętrza (bo to najczęściej oglądam) i w BMW jest słabo z jakością użytych materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.