Skocz do zawartości

F30 328ix nie odpala


jaworski19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wstępie prosiłbym bardzo o pomoc bo zależy mi na czasie chyba jak każdemu. Otóz zakupiłem rozbite BMW 328 ix z USA. Auto głownie dostało w tył ale przód został rownież dotknięty. Poduchy całe, tylko napinacze z przodu wywaliło. Problem polega na tym ze auto nie odpala. Wymieniłem kleme i zaczęło kręcić bo na starej klemie (wybita) nie było o tym mowy. No ale tylko kręci, nie chce zaskoczyć. Sprawdzałem liste błedów było coś z wtryskiem, valvetroniciem itp. Mam również odblokowaną skrzynie na N co by można było przepchać auto. Czy ktoś ma jakieś sugestie co zrobić żeby uruchomić eFkę? Nie ukrywam że zależy mi na tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starej walniętej klemie miałeś tylko cykanie tak? Na drugiej kręci już rozrusznik ale silnik nie zaskakuje?

Podeślij aukcję na PM. Sa przypadki, że jak kupisz auto z drugiej ręki czyli picowane to masz tam sporo rzeczy pozamienianych. Niestety takie sytuacje zdarzają się często. Jakieś cześć przełożone od auta po zalaniu i inne kwiatki.

Dwa to skopiuj listę błędów i dopiero coś będzie można wywnioskować.

Strzelone napinacze nic w tym momencie do tego nie mają.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klemami jest tak jak piszesz.

Aukcji już nie mam, ale akurat to autko szło przez mojego znajomego, który coś tam ogarnia te aukcje.

Mam jakieś 2 zdj. błędów, może coś pomogą.

71aed8c94ed1.jpg 9486a5100edc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.