Skocz do zawartości

[E60/E61] lampy firmy depo


edi01091989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystnich mam pytanie odnosnie lamp firmy depo chodzi o lampy przednie i tylne, moje bmw jest z 2005 roku i ma zwykle lampy , widzialem lampy na allegro firmy depo do mojego modelu soczewkowe i z tylu ledowe, . Spodkal sie moze ktos moze zakladal tego typu zamienniki czekam na odpowiedzi :) pozdro link do lamp http://allegro.pl/lampy-diodowe-led-bmw-5-e60-sedan-03-07-depo-i6011645581.html

http://allegro.pl/reflektory-lampy-przednie-bmw-e60-e61-black-ringi-i6027271528.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś lampy tej firmy w E46, właśnie wymieniałem przednie i tylne. Światła tylne miałem DIODOWE po 5 pasków po 2 mieśiącach spalił się jeden pasek, ale lampa dalej chodziła i reszta. Przednie też miałem tej firmy. Zmieniłem na soczewki z ringami, najpierw spalił się silniczek lampy a na końcu instalacja ringów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogłem dostac jakiś urzywek poliftowych a na gwałt potrzebowałem lampy (wandale zbili klosze) i kupiłem depo lekko dymione. rok jeżdze i spokój. ładnie swieca nie parują zero błedów podłaczenie banalnie proste. za ta cene moim zdaniem dobry zamiennik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do takiego auta podróby ? proszę was .

 

a ty kolego wszystkie czesci od a do z kupujesz orginalne w salonie ?

 

Jeżeli miałbym takie auto nie kupowałbym żadnych podróbek :) (pytanie zwrotne do ciebie dawid1983)

Jeżeli przepaliła by ci się żarówka/żarnik xenon, miałbyś wymienić 2 szt, zmieniłbyś reflektory z xenon na halogenowe bo żarniki za drogie ?

Reflektory Samochodowe-SpawaniePlastików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[MOD EDIT]

5. Jeśli cytujesz czyjąś wypowiedź tnij cytaty. Cytuj tylko te fragmenty wypowiedzi na które odpowiadasz.

Nie cytuj wypowiedzi, zwłaszcza całości, jeśli odpowiadasz bezpośrednio po niej.

 

nie popadajmy paranoje... przykład żarników to tak jakby mieć dylemat czy zgubioną orginalna srubke zastapic inna czy leciec do serewicu po orginalna :) bez sensu...

 

nikt nie krytuje jak ktos kupi np wahacze albo amortyzatory lemfoldera lub sasha co nie ? kupuje bo sa dobre i bezsensu jest dawanie za amory w aso 3tys .... zaprzeczysz ? wiec jaki jest sens rozsadek i logika krytykowania kogos kto kupuje dobry zamiennik lamp ? lampy to wiocha a inne mnustwo zamiennikow kture wszyscy kupujemy to juz nie ? chodzi o cene .... ktos kto jeszdzi e60 nie musi latac do aso i 95% z nas nie kupuje w aso tylko szuka dobrego i tanszego rozwiazania niekoniecznie wiele odbiegajacego jakoscia od orginału i stereotyp ze jak kupisz zamiennik to cie nie stac na e60 to mi sie smiać chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Twoje przekonanie iż to zły zamiennik wynika z opowieści czy doświadczenia?.

 

Uwierz, z doświadczenia. Lecz nie wykluczam że są podzielone zdania, jedni klienci chwalą, drudzy odradzają. Ja odradzam akurat firmę DEPO ,

Reflektory Samochodowe-SpawaniePlastików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj forum co sadza ludzie o aso którzy tam serwisuja......... czasami wole naprawde kupic taniej niż wydać kupe kasy i nadal mieć spieprzone auto nerwy i mnustwo czasu...

 

podsumowując ... ze wszystkim tak jest czy to z kupnem auta z jego sewisem jak i kupnem zamiennikow do niego.....zalezy jak sie trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, jak się trafi to nic się nie dzieje, a nie raz ruszysz regulatory w takich reflektorach i licząc że coś ustawisz to jeszcze się spieprzy,

najlepiej zamontować i nie dotykać :cool2:

Reflektory Samochodowe-SpawaniePlastików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inna sprawa.Subiektywna.Pomarańczowe migacze przy ciemnym a najlepiej czarnym aucie wyglądają zacnie.Przy jasnym a w moim przypadku srebrnym co najmniej tragicznie.Tył - ledy białe.Tragedia przy srebrnym aucie.Masz w oryginale wybór ? nie.Oczywiście to subiektywne lecz jeśli tylko dla tego by mieć oryginał mam być mało zadowolony z auta to mam to,.........Co innego elektronika i częściowo mechanika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluszna racja co tego serwisu w aso , nie dosc ze drogo to wcale nie jest lepiej zrobione cos o tym wiem, i nie unosmy sie jakas duma ze masz auto e60 z 2005 roku i teksty typu do tagiego auta zamienniki?? Bez sensu wedlog mnie, nie zapominajmy ze to juz 10 lat minelo i nie jest tak mlody samochod ale prawda jest ze przyciaga uwage , dzieki za odpowiedzi co do tych lamp niedlogo pojade je obejzec i sie wtedy podziele informacjamj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depo tył dają radę świecą podobnie są tańsze i technologicznie nowsze łatwy montaż bez pierdoletów typu adaptacja czy moduły.Auto wygląda, ciężko(dla laika) rozróżnić czy to fake i nic nie paruje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.