Skocz do zawartości

[320i] Problem z otworzeniem tylnej klapy.


michu82konin

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam problem z otworzeniem bagażnika w swojej 316 (sedan). nie reaguje na pilota, nie reaguje na przekrecenie kluczyka w zamku. na desce cały czas świeci kontrolka że jest otwarty. czy jest jakiś sposób żeby mechanicznie go otworzyć? bo już brak mi pomysłów.

zdejmowałem listwę oświetlenia tablicy żeby podłączyć zasilanie do zamka z zewnątrz i nic. wyjmowałem kanapę żeby wejść przez kabinę ale nie ma szans się tam zmieścić. co jeszcze?? proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mikrowłącznik w listwie nad tablicą rejestracyjną może jest zwarty cały czas. Ja tak miałem...., zepsuł się, pozostał zwarty i podawał do silniczka w podłodze cały czas sygnał do zamykania. Klapy nie dało rady otworzyć. Spróbuj przeciąć jeden kabelek który idzie do mikrowyłącznika. Nic nie ryzykujesz , zawsze możesz zaizolować.

Był: Nissan Almera 1.5, 2001

Był: VW Passat 1.8,1999

Jest: BMW 318 E46,2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam.

bmw e46 320i 2000r sedan.

 

Mam problem z otworzeniem tylnej klapy.

W zamku przy naciśnięciu w pilocie "otwieranie tylnej klapy" słychać tylko takie pykanie a zamek w ogóle się nie porusza.

Przy przekręcaniu kluczyka w klapie tak samo się dzieje tylko takie pyknięcie a zamek stoi w miejscu.

 

Rozkręcałem pod tablica listwę ale to nic nie dało wszystko jest tam Ok.

 

Jak mam się dostać do środka? Jest jakiś sposób ? JAK to naprawić mało inwazyjnie.

https://moroland.pl/ Sklep z Militariami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.