Skocz do zawartości

Brak dźwięku oraz zgaszony wyświetlacz


vvojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas jazdy nagle wyłaczył mi sie wyswietlacz (navi professional) oraz dodatkowo samochod przestal wydawac jakiekolwiek dźwięki, co ciekawe gdy zostawie na noc ladowanie akumualtora idrive rano odpala na kilkadziesiat minut ale potem znowu gasnie natomiast dzwiek sie nie podnosi juz wcale, ani radio ani telefon czy tez nawet dZwiek komunikatow, calkowita cisza. Bylem u mechanika, stwierdzil bezapelacyjnie ze akumulator jest dobry a na kompie brak błędów. Aha i jeszcze jedno, wyskakuje komunikat sos call system failure. Czy ktos podpowie co moze byx przyczyna i od czego zaczac probe diagnostyki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem taki problem w e60 tylko u mnie wylaczyl sie pare razy a pozniej padl calkowicie i zero dzwiekow nawet z komunikataow tam padaja moduly idrive zawiozlem do tej firmy http://allegro.pl/bmw-ccc-naprawa-nawigacji-professional-slask-i6049041534.html firma skanbis

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeżeli jesteś z północnej Polski to może będziesz miał bliżej do Piły ( lub Wyrzysk pod Piłą). Ja mam e63 z 2005 NAVI CCC Professional i robiłem to u nich 2 tygodnie temu (na razie działa) ale z tego co wiem to dojeżdżają do klienta. Koszt naprawy - u mnie 600 zł i prawdopodobnie to jest max. Adres i telefon musisz sobie wygooglować, bo nie mam przy sobie, ja wpisałem NAVI WYRZYSK. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.