Skocz do zawartości

NIE MOGĘ ZRESETOWAĆ RDS ... po wymianie kół


lucaniu

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH JAKO ZIELONY I NOWY NA FORUM SZUKAM ODPOWIEDZI MOŻE KTOŚ SIE Z TYM SPOTKAŁ ( zaznaczam, że szukałem odpowiedzi na forum aczkolwiek jakoś nie udało mi się odszukać intersującego mnie tematu )

 

DO rzeczy

 

jestem po wymianie kpl. kół z oponami letnimi, przed wymianą wszystko działało a dokładnie chodzi mi o wskazania ciśnienia w oponach

po wymianie niestety postępując zgodnie z instrukcją, nie mogę zresetować RDS,

URUCHAMIAM wszystko podczas jazdy system sam powinien przyjąć i zatwierdzić prawidłowe ciśnienie w oponach, które było ustawione zgodnie z instrukcją i danymi

wyskakuje komunikat podczas jazdy trwa resetowanie RDS ... a po paru kilometrach informacja że niestety nie powiodła się akcja

 

może ktoś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, masz ten system który podaje konkretnie wartość ciśnienia w każdym kole? To od niego musisz mieć tez czujniki w każdym kole. Bez nich nie będzie działać. A pewnie ich nie masz w tym nowym komplecie bo na pewno byś o tym wiedział ze względu na cenę, czujnik jeden kosztuje coś około 400zl chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, sam zawór nie wystarczy :)

Musisz kupić 4 czujniki. Ostatnio kupowałem z tej aukcji, są nowe, działają i są w dobrej cenie.

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6091422221&reco_id=a1ce6ecb-f7e5-11e5-b069-02dc9f0d2bc7&ars_rule_id=201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, sam zawór nie wystarczy :)

Musisz kupić 4 czujniki. Ostatnio kupowałem z tej aukcji, są nowe, działają i są w dobrej cenie.

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6091422221&reco_id=a1ce6ecb-f7e5-11e5-b069-02dc9f0d2bc7&ars_rule_id=201

 

 

kolego ale myślę że chyba u mnie nie będzie tak kolorowo raczej w 5 sa inne czujniki te, które Podałeś w linku sa rzeczywiście tańsze aczkolwiek nie widze aby nadawały się do 5 - TAKŻE CHYBA troszkę musze poszukać

 

a może ktoś się orientuje jaki dokładny typ jest w F10 Z 2014r ??

 

może ktoś zakupił w dobrej cenie i podzieli się to cenną informacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.