Skocz do zawartości

BMW E81 118d by Luki


lukii1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, dzis zmienilem zarowki h8 w drlu na biale, roznica miedzy standardem a biala nizej :

 

aa059364816cd2646ce57c1edd5ba632.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

O wiele lepiej z białą żarówką :D

 

Jakie to led markery, ile wat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis zmienilem zarowki h8 w drlu na biale, roznica miedzy standardem a biala nizej :

 

aa059364816cd2646ce57c1edd5ba632.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

O wiele lepiej z białą żarówką :D

 

Jakie to led markery, ile wat?

 

Nie sa to ledy ale zarowka typu hid xenon,

Nie wiem ile wat bo to chinski produkt kupiony na ali wiec nie mam takiej informacji ani w aukcji ani na opakowaniu :) zobacze jak to swieci w dzien, jezeli bd slaby efekt szukam dalej czegos mocniejszego ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, wkurzony marnym efektem swiecenia zwlaszcza w dzien zarowek halogenowch z chin, postanowilem zainwestowac w niemieckie zarowki h8 led 120w kazda firmy einparts,jakosc nieporownywalna do chinoli ! Ledy creed robia robote efekt nizej:

 

4349444af6dd9c1f58618513b096aed8.jpg

 

e9edfe21c79718501ed9916faefc5605.jpg

 

b242e7e30ef0f480b1adbcdb3874f4bf.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie dwie nowe informacje odnosnie jedynki to : przyszedl mi dzis zderzak mpakietowski na przod, wiec musze go dac do malowania i bedziemy zakladac ^^:

 

1d8f979f5ddc8e4bb38a794b0967bb40.jpg

 

Kolejna info to zainwestowalem w nowa blende kierownicy oczywiscie juz ze znaczkiem m :p dodatkowo postanowilem obkleic ja alcantara dla fajniejszego jak dla mnie efektu, fotka nizej:

 

1623aa21c66e483617234a48cb22f690.jpg

 

Jezeli ktos mialby fotele kubelkowe mpakiet do e81 prosze priv chetnie kupie :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak od e82? Kierownice załóż tez m-pakiet w przyszłości jak już masz blendę bo różnica jest spora :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak od e82? Kierownice załóż tez m-pakiet w przyszłości jak już masz blendę bo różnica jest spora :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Zderzak od e87, jesnak bardziej mi sie podoba poza tym chce w miare mozliwosci zachowac ori styl ;) kierman fajna sprawa poki co szukam kubelkow ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, troche nowosci jest wiec pora uaktualnic watek i troszke odkryc w temacie modyfikacji :D

 

A wiec zacznijmy od tematu nowego zderzaka, jak wspomnialem jest to mpak od e87, zdecydowalem sie na niego z uwagi na ori styl i akurat trafil sie zadbany egzempalrz tylko do odmalowania i w dodatku w wiekszosci ubrany, aktualnie czeka w kolejce do lakiernika, wiec do konca maja powinien byc na autku, fotka nizej:

 

e57b90ba787e046a7a1d9f865e11fd85.jpg

 

Oczywiscie fajnie bo w zestawie halogeniki, nerki, kratka... no ale jako, ze nie robie ulepa i nie lubie druciarstwa, nalezalo dokukupic pozostale brakujace klocki ukladanki. Z bawariamotors zamowilem w zwiazku z tym caly osprzet do czyszczenia reflektorow tzn nowe glowice spryskiwaczy, wysowane dysze spryskiwaczy, przewod ze zwiekszona srednica pod nowe glowice, zaslepki do wysowanych dysz spryskiwaczy, zaslepke haka holowniczego i dolny adapter oslony silnika by pasowala pod nowy zderzak, dzis przyszla mi paczka takze pieknie :

 

499d539430358854538dd050fbccc5b6.jpg

 

No ale najlepsze zostawilem na koniec, pamketacie jak pisalem ostatnio, ze poszukuje wnetrza do mpaka...? :D

 

Tak, sie akurat zlozylo, ze obchodzilem wczoraj urodzinki i postanowilem zrobic sobie sam prezent...tak jest w okolicy trafilo mi sie zadbane wnetrze w polskorach z pompowanymi elektrycznie fotelami mpakietowskimi, wiec nie zastanawiajac sie dlugo wsiadlem w autko i dzis je przywiozlem, do konca maja bedzie na autku ^^

 

f69ffb81d03813139aafef14a71762d5.jpg

 

Gdyby ktos byl zainteresowany seryjnym wnetrzem do e81 to swoje chetnie odsprzedam :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No No jak na początku nic bardzo się nie działo to ostatnio się rozszalałes z modami! :D i bardzo dobrze czekamy na foty jak siądzie to wszystko będzie mega !

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, dawno nie pisalem z uwagi na totalny brak czasu, co do zderzaka na przod juz sie maluje ale czas na zlozenie go bedzie pewnie dopiero na poczatku czerwca, co do wnetrza udalo sie bezproblemowo zamontowac, a pompowanie boczkow podpielismy pod gniazdo zapalniczki z tylu tunelu pod podlokietnikiem :) lepsze zdjecia dam jak wypiore :p

 

771f264b1702452e6d975e77e03e9656.jpg

 

badf980100ba3d4cc6b94e3a16f32401.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez lukii1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura coraz bardziej dopieszczona! brakuje tylko jakiejś loteczki na tylna klape :D

moze taki:

http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=1319930&stc=1&d=1447776317

 

Oczywiscie smieje sie, ale jakas fajna lotka bylaby swietna :)

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)


e87 118d: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=210&t=369493

ex e87 116i: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=297577 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, co prawda mialem jeszcze nie wstawiac fotek z uwagi na to, ze nie w pelni zrobilem to co chcialem ale co mi tam :p

 

Zamontowalem ostatnio zderzak na przod, mimo iz mialem dysze i glowice spryskiwaczy lamp wraz z klapkami, przez nieuwage nie zamowilem plastikow mocujacyh przez to na fotach beda czarne otwory w tych miejsach, ale spokojnie wszystko jest zamowione i bd u mnie w poniedzialek :) efekt nizej, moim zdaniem lakiernia spisala sie bardzo dobrze, nie zaluje tez wyboru zderzaka ;) foto nizej:

 

422542af210e3af5f57e2b76c6cb3e6c.jpg

 

I porównanie po zakupie w tamtym roku:

 

1997a37477c9cd609b73d9aa5f3cfc44.jpg

Obecnie ^^:

d87dc3123ce7b4e4223336b312956cd1.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis zakonczylem montaz kompletnego zderzaka mpakiet na przodzie, doszly wloty na hamulce, dysze spryskiwaczy i oczywiscie zeby wszystko bylo jak nalezy nowe zaczepy do uszczelki komory silnika ;)

 

d145024eae341cc972df6f4b8adb6f13.jpg

 

I taki drobny modzik jeszcze do kompletu wlecial:

 

a944cdbe02d1ae2f71ba9dcda3876e2a.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.