Skocz do zawartości

Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Nie porównuj diesla i benzyny bo to zupełnie inne wrażenia.

 

Benzyna lepiej jedzie niż się to odczuwa, a diesel z kolei chwilowo kopie mocno i ma się wrażenie że je moc, niestety ta moc jest przez moment i trzeba zmienić bieg.

 

525i objeżdża 320d bez najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak szukam samochodu typowo do pobujania się po okolicy. Szukam czegoś wygodnego i od czasu do czasu chciał bym trochę go przycisnąć...i e39 jest takim autem/ Nie pokoi mnie tylko ten oliwkowy kolor...

W moich okolicach są same Passeratii :) z 1,9 tdi z kim tu się ścigać...

Miałem okazję się przejechać po autostradzie w de e 46 z 2,5 na pokładzie i fajnie jechało. Czy w e39 będzię aż tak słabiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak szukam samochodu typowo do pobujania się po okolicy. Szukam czegoś wygodnego i od czasu do czasu chciał bym trochę go przycisnąć...i e39 jest takim autem/ Nie pokoi mnie tylko ten oliwkowy kolor...

W moich okolicach są same Passeratii :) z 1,9 tdi z kim tu się ścigać...

Miałem okazję się przejechać po autostradzie w de e 46 z 2,5 na pokładzie i fajnie jechało. Czy w e39 będzię aż tak słabiej?

W zupełności wystarczy, a kolorem też ich objedziesz, ale pewnie ma być czarny jak wszystkie w twojej okolicy.

Edytowane przez adalbert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie porównuj diesla i benzyny bo to zupełnie inne wrażenia.
Niczego nie porównuję. Przeczytaj dokładnie co napisałem. Jeżdżę 325i i szału nie ma. W większej budzie lepiej nie będzie.
Powiem tak szukam samochodu typowo do pobujania się po okolicy. Szukam czegoś wygodnego i od czasu do czasu chciał bym trochę go przycisnąć...i e39 jest takim autem
Do tego wystarczy, a kolor jest jak najbardziej ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak szukam samochodu typowo do pobujania się po okolicy. Szukam czegoś wygodnego i od czasu do czasu chciał bym trochę go przycisnąć...i e39 jest takim autem/ Nie pokoi mnie tylko ten oliwkowy kolor...

W moich okolicach są same Passeratii :) z 1,9 tdi z kim tu się ścigać...

Miałem okazję się przejechać po autostradzie w de e 46 z 2,5 na pokładzie i fajnie jechało. Czy w e39 będzię aż tak słabiej?

W zupełności wystarczy, a kolorem też ich objedziesz, ale pewnie ma być czarny jak wszystkie w twojej okolicy.

 

 

Właśnie nie chciał bym czarnego :) Jutro go oblukam dokładniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak słyszysz wycie podczas jazdy z tyłu to masz po dyferencjale.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

525i 192km w e39 szału nie robi, ale do toczenia sie wystarczy i na jakieś szybsze jazdy też wystarcza - przy 160-180 obroty w granicach 3,5-4k, także da się przyzwyczaić

 

 

O takie informacje mi właśnie chodzi :)

Auto ma mi służyć kilka razy do roku na trasę około 1100 km . Augustów - Hannower oraz do rekreacyjnego wożenia się po okolicy :)

A wię może ktoś jak e39 radzi sobie pod pełnym obciążeniem? typu 3 osoby i bagaż na full?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak masz obawy to poszukaj 530 lub m5.

 

Raz piszesz, że ma być to normalnego bujania a później znów pytanie o tym jak sobie silnik radzi. Do normalnego bujania styknie Ci 520, jak chcesz mieć więcej zabawy to minimum 528.

 

Przestań ludzi męczyć i jedź obejrzeć ten egzemplarz bo warto. Przyjedziesz się 525 to stwierdzisz czy Ci styka czy nie. Jedni jeżdżą 520 bo chcą, a inni 540.

 

Każdy ma inne odczucia i inne wymagania od auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5, 3.0, 2.2 to jest to samo M54. Użytkowany z głową bez problemów zrobi 0,5 mln bez dotykania.

 

Zgadzam sie,dobrze traktowany silnik dlugooo posluzy,kolega mial ok.5 lat taka E39 z tym silnikiem i nigdy nie narzekal :cool2:

Bardzo Miły Właściciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

525i 192km w e39 szału nie robi, ale do toczenia sie wystarczy i na jakieś szybsze jazdy też wystarcza - przy 160-180 obroty w granicach 3,5-4k, także da się przyzwyczaić

 

 

O takie informacje mi właśnie chodzi :)

Auto ma mi służyć kilka razy do roku na trasę około 1100 km . Augustów - Hannower oraz do rekreacyjnego wożenia się po okolicy :)

A wię może ktoś jak e39 radzi sobie pod pełnym obciążeniem? typu 3 osoby i bagaż na full?

 

Jechałem w tamtym roku nad morze 500 km w jedną stronę w 4 osoby + bagażnik pełny po sam dach i nikt nie narzekał na brak komfortu, miejsca, jechało się przyjemnie i bez pośpiechu, bo nie ważne jest wyjechać na wakacje, a z nich wrócić - cały i zdrowy. :cool2:

 

Także jeśli masz sytuację "życiową" podobną do mojej - auto ma jeździć, ale ma mieć jakiś tam lekki "zapas" mocy to 2.5 192km spokojnie ci wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.