Skocz do zawartości

BMW E46 ORIENTBLAU by Szumi159


Szumi159

Rekomendowane odpowiedzi

Szyby jaki procent prżyciemniania. ?

 

Dokładnie nie wiem ile ma procent przyciemnienia, ale chyba widać że z tyłu maxx ... a z przodu mogę Ci powiedzieć że ma przepuszczalności z 5 albo 10 procent już dokładnie nie pamiętam bo dawno mi mierzyli na przeglądzie :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Masz takie same objawy po wymianie podpory ? Tylko nie mów że Febi :mad2:

Z wyjęciem łożysk nie będziesz miał problemu, nie robiłem akurat tego sam, ale powinieneś dać radę .... spokojnie, jakoś wyjdzie :cool2:

 

Dokładnie to samo, tylko na początku olałem, myślałem że może przestanie, a teraz jest to już nie do zniesienia :cry: podpory febi, z resztą na forum już kilka przypadków właśnie z tymi podporami widziałem. ja kupiłem łożyska FAG i trzeba to przełożyć jak najszybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie same, ja też zamawiałem a wcześniej byłem w sklepie i gość sprawdzał jakie mają być ale ceny mieli z kosmosu 51zł/szt z FAGa ja zamówiłem za 60 zł przesyłką dwie sztuki tutaj aukcja z której zamawiałem http://allegro.pl/6006-2rsr-c3-fag-lozysko-kulkowe-30x55x13-niemieck-i6633016357.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zapowiedź tego co będzie. Po długim czasie... nadszedł czas na poważne zmiany w wyglądzie, a więc tak

Kupiłem Przedni zderzak M pakiet kompletny:

-Z halogenami (+ nowa wtyczka do halogenów ) i Kratką

-Wloty M pakietowe

-Nadkola M pakietowe

-Ślizgi

 

+ Progi M Pakiet i Zderzak tylny

Do tylnego zderzaka kupione nowe ślizgi

Edytowane przez Szumi159
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nareszcie znalazł się czas na zrobienie małej sesji po wymianie już wszystkiego :mrgreen: Na zimowym komplecie...

Wygląd moim zdaniem się stanowczo zmienił, długo się zbierałem żeby to wszystko było jak się patrzy... jestem przeciwko wymianie tylko zderzaka z przodu i end... dla mnie była by to strata czasu.

 

:mrgreen:

Edytowane przez Szumi159
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gdzie kupowałeś mpakietowy set? Można zapytać ile Cię wyniosła cała impreza? Ewentualnie priv, gdyby to była tajemnica :)

 

Żadna tajemnica, każdy orientacyjnie wie po ile co chodzi :mrgreen:

 

To tak:

Wloty powietrza na tarcze 2x100 200

Nadkola 2x130 260

Zderzak kupiłem kompletny ze wszystkim i w komplecie miałem ślizgi 1200

Zderzak tylny i ślizgi 800

Progi 500

Jeszcze do tego spinki do zderzaków wszędzie nowe zakładałem do progów, to już małe koszty :D

 

3 złote wychodzi, za tyle spokojnie wszystko kupisz, za same części i do tego jeszcze malowanie, to już zależy gdzie chcesz malować, ceny są róże, zależy ile od elementu lakiernik bierze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Po długiej nieobecności ... spowodowana brakiem czasu

Autko dalej bije kilometry :mrgreen:

Ostatnio wymieniono, jakiś już czas temu. Zalany nowy olej + Wszystkie filtry oraz Hamulce tył kompletne tarcze Zimmerman + Klocki ATE jak na przodzie, jak dla mnie dobrze się sprawują + Ręczny i póki co to wszystko okey :mrgreen:

 

Nałożona nowa warstwa Collinite 915 :D

 

Wjechał też nowy Grill Shadow Line, zakupiony na allegro :cool2: Grill :cool2: Polecam starannie wykonany, nie odbiega od ori. Ten poprzedni sam malowałem i po jakimś czasie zyskiwał sporo odprysków :duh:

 

Fotka wygrzebana na kompie, dawno temu :mrgreen:

Edytowane przez Szumi159
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W ostatnim czasie zostało zrobione kilka małych rzeczy :mrgreen:

Wymiana świec na BERU Komplet. Przy okazji został generalnie wyczyszczony kolektor ssący i EGR, wszystkie uszczelki od kolektora były ostatnio wymieniane podczas poprzedniego czyszczenia na Victor Reinz około roku temu, nie ma potrzeby ich teraz wymieniać tak uważam

 

 

 

Od pewnego czasu zaczęło coś pukać z tyłu na drobnych nierównościach, tak jakby łącznik stabilizatora. Postanowiłem jechać na stację diagnostyczną żeby sprawdzić Pan diagnosta :mrgreen: tylnią oś, sprawdza sprawdza nic nie widzę wszystko okey :duh: A jakiś czas temu widziałem że prawy tylni amortyzator pocił się i mówię to, a on na to że to nie świadczy o tym że to on puka :duh: a Amortyzatory po 75 %. Postanowiłem wymienić amortyzatory tak jak przypuszczałem i pukanie znikło cisza :mrgreen: Dokładnie nie wiem czy to wina poduszki czy samego amortyzatora bo wymieniłem wszytko razem.

 

Wymieniono na Sachs + Odboje, Poduszki amortyzatora

Już po akcji z amortyzatorami jeszcze doszły na zapas nowe Łączniki stabilizatora z tyłu i gumy stabilizatora LEMFORDER + uchwyty mocujące

Edytowane przez Szumi159
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Brawo dla Pana diagnosty :cool2: a podobno przepisy się zaostrzyły..byłem przed świętami autem, które sprzedałem znajomemu kilka dni wcześniej, bo zaoferowałem się, że skoro auto miałem 5 lat to zrobię ten przegląd, niby w pełni sprawny, ale kto wie co pojawi się w 15-letnim aucie :roll: jak się okazało nic, tylko regulacja świateł a przegląd wyglądał dokładnie jak 5 lat temu, żadnego sprawdzania spalin. Jak widać wycieki z amortyzatorów to też nie problem. Serwis bardzo ładny :wink: świece bez problemu wyszły?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.