Skocz do zawartości

BMW F34 328i GT M-pack biel alpejska 2016


insertcoin

Rekomendowane odpowiedzi

BMW F34 328i GT 245KM

Rok produkcji: 2016

Pojemność silnika (cm3): 1997

Moc silnika (KM): 245

Skrzynia biegów: Automatyczna

Rodzaj paliwa: Benzyna

Kolor: Biel Alpejska.

Srodek: Ostrygowa skóra, listwy ozdobne szczotkowane aluminium z listwa akcentowa w perłowym chromie, podsufitka antracytowa

Wyposazenie (wybrane):

- 19" Obrecze kol ze stopu lekkiego Double Spoke 598 M

- adaptacyjne reflektory biksenonowe

- pakiet M Sport

- Sportowa automatyczna skrzynia biegów

- Dostęp komfortowy

- Zestaw głośnikowy HiFi

- Hamulce sportowe M

- Adaptacyjne zawieszenie sportowe M

 

Auto odebrałem wczoraj.Euforia trwa i mam nadzieję, że szybko nie przejdzie :lol: Przejechałem 350km. Pierwsze wrażenia:

- o wiele dłuższe i szersze, a niższe niż mi się wydawało z oględzin w salonie i danych katalogowych

- auto wielkościowo w sam raz z przodu, z tyłu wielgachne

- wg mnie bardzo dobrze wyciszone (nie jechałem więcej niż 160km/h)

- przyspieszenie powoduje "banana na ryju"

- w trybie Comfort na 19-kach jest bardzo komfortowe

- bardzo mi się podobają agresywny wygląd przodu, hamulce sportowe, bryła z dłuuuuugim dachem, wysuwany spojler, koła i to wszystko w białym kolorze

- środkowe lusterko chyba oszukuje (przedmioty z tyłu są chyba bliżej niż pokazuje to lusterko- 3 osoby wczoraj mi mrugnęły jakbym im drogę zajechał przy zmianie pasa. Nie zdarzało mi się to wcześniej w innych autach. Muszę to sprawdzić.)

- obawiałem się jakości (rozdzielczości i grafiki) ekranu głównego bez funkcji nawigacji. Myślałem, że producent może montować inny ekran niż do nawi. Obawy nieuzasadnione. Jest OK.

 

W przyszłym tygodniu jestem umówiony na nałożenie powłok kwarcowych z zewnątrz i zabezpieczenie wnętrza. Mam w planach zrobienie wydechu, oklejenie ramek nerek na piano Black, oklejenie 3 strzebelków w nerce w M-kowe kolory, oklejenie progów w M-performance, montaż dyskretnego spliterka na przedni zderzak. Szkoda, że BMW nie produkuje zewnętrznych akcesoriów M-performance do tego modelu (prócz nerek).

 

Zanim olśniło mnie, że chcę konkretnie ten model, rozważałem zakup : Mazda cx-9, Mazda 6 kombi, Volvo XC70. Do wyboru BMW przyczynił się jeden z forumowiczów :D

 

Narazie fotki na szybko z telefonu. Po kwarcu dodam galerię z aparatu.

http://autogaleria.pl/forum/attachment.php?attachmentid=6221&d=1458076511

http://autogaleria.pl/forum/attachment.php?attachmentid=6223&d=1458076512

http://autogaleria.pl/forum/attachment.php?attachmentid=6220&d=1458076510

http://autogaleria.pl/forum/attachment.php?attachmentid=6222&d=1458076512

 

Rano auto odebrałem z warsztatu detailingowego :lol:

Tekst z fanpage'a wykonawcy: "Po świętach podkręciliśmy nieco świeże BMW 3GT.

Pojazd ze znikomym przebiegiem przeszedł pełen proces oczyszczenia nadwozia, dwuetopową korektę niewelującą tzw. morą lekierniczą. Następnie wszelkie powierzchnie zostały zabezpieczone kompletem powłok GYEON quartz z Mohs+ na czele.

Zabezpieczono również widowiskowe zaciski oraz końcówki wydechów.

Wnętrze zabezpieczone produktami Gtechniq Polska, a powierzchnie szklane produktem G1

Dodatkowo nadaliślmy małego eMkowego akcentu na grilu, a także zabezieczyliśmy wewnętrzne progi folią ochronną XPEL."

 

Przed wakacjami planuję jeszcze zrobić wydech, a resztę czas pokaże.

http://autogaleria.pl/forum/attachment.php?attachmentid=6230&d=1459453528

http://autogaleria.pl/forum/attachment.php?attachmentid=6229&d=1459453526

http://autogaleria.pl/forum/attachment.php?attachmentid=6228&d=1459453248

http://autogaleria.pl/forum/attachment.php?attachmentid=6227&d=1459453243

http://autogaleria.pl/forum/attachment.php?attachmentid=6232&d=1460312673

http://autogaleria.pl/forum/attachment.php?attachmentid=6233&d=1460312674

http://autogaleria.pl/forum/attachment.php?attachmentid=6234&d=1460312675

http://autogaleria.pl/forum/attachment.php?attachmentid=6236&d=1460312676

http://autogaleria.pl/forum/attachment.php?attachmentid=6235&d=1460312676

http://autogaleria.pl/forum/attachment.php?attachmentid=6231&d=1460312672

Edytowane przez insertcoin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba. Fajne połączenie kolorów. Dobrze, że wziąłeś automat i adaptacyjne zawieszenie. Jak kupowałem 5GT kupiliśmy także 2x 3GT na full opcji z tym samym silnikiem 28i. Sprawują się bez zarzutów, problem jest tylko z jakimś modułem usb który nie wyrabia ładowania telefonu jak jest rozładowany do zera ale salon powiedział, że częsty przypadek i zabardzo nic poradzić się nie da tylko ciągła wymiana na nowy.

 

Wklej też 7 ostatnich cyfr VIN, żeby można było rozkodować wyposażenie albo najlepiej sam rozkoduj i wklej wszystko co tam masz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak nie jestem fanem 3Gt tak muszę przyznać, ze wyglada dosyć agresywnie i podoba mi sie w tej konfiguracji.

 

Mam takie pytanie, ile masz wzrostu i czy jak wsiadasz to musisz sie wsunąć za słupek B czy drzwi sa na tyle długie ze spokojnie można wskoczyć na fotel bez poświęcania nadto uwagi żeby nie obetrzec uszczelek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT to dlugie auto, dopiero z asystentem wyprzedzania widac ile trzeba ujechac nim jest wystarczajaco miejsca na zmiane pasa

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak nie jestem fanem 3Gt tak muszę przyznać, ze wyglada dosyć agresywnie i podoba mi sie w tej konfiguracji.

 

Mam takie pytanie, ile masz wzrostu i czy jak wsiadasz to musisz sie wsunąć za słupek B czy drzwi sa na tyle długie ze spokojnie można wskoczyć na fotel bez poświęcania nadto uwagi żeby nie obetrzec uszczelek:)

Mam 190cm. Boczek siedzenia jest na równo ze słupkiem B, czyli oparcie jest jeszcze dalej w tył. Mam siedzenie na maxa w dół, kołyska 1/2, i oparcie odchylone na godzinę 1 patrząc z boku. Takie ustawienie powoduje wpadanie w fotel i wysiadanie z lekkiego wybicia. Nie zauważyłem, żebym gdzieś dotykał uszczelek bocznych, ale o próg już nogawkę ufajdałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej też 7 ostatnich cyfr VIN, żeby można było rozkodować wyposażenie albo najlepiej sam rozkoduj i wklej wszystko co tam masz :]

Znalazłem w języku angielskim na stronce:

Type 328I (EUR)

Dev. series F34 ()

Line 3

Body type SAT

Steering LL

Door count 4

Engine N20

Cubical capacity 2.00

Power 180

Transmision HECK

Gearbox AUT

Colour ALPINWEISS 3 (300)

Upholstery LED. DAKOTA/OYSTER/ AKZENT OYSTER D (LCOM)

 

Order options

No. Description

1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

2NH M SPORTBRAKE

2PA LOCKING WHEEL BOLTS

2TB SPORT AUTOMATIC TRANSMISSION

2VB TYRE PRESSURE INDICATOR

2VF ADAPTIV M SUSPENSION

2V5 19"LT/ALY WHEELS DOUBLESPOKE 598/MT

230 EU SPECIFIC ADDITIONAL EQUIPMENT

258 RUNFLAT TYRES

3AP WINDSCREEN WITH GREY SHADE BAND

302 ALARM SYSTEM

320 MODEL DESIGNATION, DELETION

322 COMFORT ACCESS SYSTEM

337 M SPORT PACKAGE

4AE ARMREST FRONT RETRACTABLE

4LS INT.T.FIN.ALU.FINELY BRUSH.L. W.HIG

4NE BLOW-BY-HEATER

420 SUN PROTECTION GLAZING

423 FLOOR MATS, VELOUR

428 WARNING TRIANGLE

430 INT/EXT RR VW MIRROR W AUT ANTI-DAZZLE

431 INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D

481 SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER

488 LUMBAR SUPPORT DRIVER/FRONT PASSENGER

493 STORAGE COMPARTMENT PACKAGE

5AC AUTOM. HIGH-BEAM HEADLIGHTS CONTROL

5DA PASSENGER AIRBAG DEACTIVATE

502 HEADLIGHT WASHER SYSTEM

508 PARK DISTANCE CONTROL (PDC)

521 RAIN SENSOR

522 XENON LIGHT

524 ADAPTIVE HEADLIGHTS

534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING

544 CRUISE CONTROL WITH BRAKING FUNCTION

563 LIGHTS PACKAGE

575 ADDITIONAL 12V POWER SOCKET

6AC INTELLIGENT EMERGENCY CALL

6AE TELESERVICES

6NH HANDS-FREE FACILITY W. USB INTERFAC

6WA INSTRUMENT CLUSTER W. EXTENDED CONT

676 HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM

698 AREA-CODE 2

7LF MODEL M SPORT

7NH SERVICE INCLUSIVE 5/100

710 M LEATHER STEERING WHEEL

715 M AERODYNAMICS PACKAGE

760 INDIVIDUAL HIGH-GLOSS SATIN CHROME

775 INDIVIDUAL ROOF-LINING ANTHRACITE

8AT POLISH / ON-BOARD DOCUMENTATION

8A1 LANGUAGE VERSION POLISH

8KA OELSERVICE INT. 30.000 KM/24 MONTHS

8TF ACTIVE PROTECTION FOR PEDESTRIANS

216 SERVOTRONIC

520 FOGLIGHTS

548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak nie jestem fanem 3Gt tak muszę przyznać, ze wyglada dosyć agresywnie i podoba mi sie w tej konfiguracji.

 

Mam takie pytanie, ile masz wzrostu i czy jak wsiadasz to musisz sie wsunąć za słupek B czy drzwi sa na tyle długie ze spokojnie można wskoczyć na fotel bez poświęcania nadto uwagi żeby nie obetrzec uszczelek:)

Mam 190cm. Boczek siedzenia jest na równo ze słupkiem B, czyli oparcie jest jeszcze dalej w tył. Mam siedzenie na maxa w dół, kołyska 1/2, i oparcie odchylone na godzinę 1 patrząc z boku. Takie ustawienie powoduje wpadanie w fotel i wysiadanie z lekkiego wybicia. Nie zauważyłem, żebym gdzieś dotykał uszczelek bocznych, ale o próg już nogawkę ufajdałem.

 

Dzięki :cool2: Mnie to w jedynce strasznie czasami denerwuje jak mam grubą kurtkę albo zmęczony po treningu wpadam i się od slupka odbijam a mam tylko 180 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem fanem GT, kwestia gustu,

ale konfiguracja bezbłędna, ostryga w środku robi dobrze :D

co do wyciszenia - w zwykłej 3-er powyżej 170 km/h strasznie szumi.

z bmw > r1150r rockster > k1200r beaster > f30 328 sport > g30 520xd

RIP - audi S5 460PS - stolen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT jest dosc glosny przy duzych predkosciach >160 km/h, z panoramicznym dachem jest jeszcze glosniej. W E91 bylo znacznie ciszej.

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem fanem tego modelu, ale gdybym potrzebował jego funkcjonalności to też bym poszedł w tą stronę.

Lepsze to niż Xy :)

Gratuluję ! Przede wszystkim bardzo ładnie środek się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto jest idealnym kompromisem, ma tyle miejsca co seria 7 na tylnej kanapie, ma wiekszy bagaznik od kombi, ostatnio przewiozlem caly zestaw mebli ogrodowych i nadaje sie jako auto reprezentacyjne, mozna nim pojechac do klienta na spotkanie biznesowe.

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu :cool2: najlepsze felgi do tego modelu, tez mam takie plus zawieszenie sportowe i jest trochę twardo, ale Ty masz adaptacyjne wiec pewnie jest i komfortowo i sportowo jak trzeba :) Bardzo ładnie się prezentuje w tym zestawieniu kolorystycznym! No i z m-pakietem to zupełnie inny samochód. Bezawaryjnosci życzę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT to dlugie auto, dopiero z asystentem wyprzedzania widac ile trzeba ujechac nim jest wystarczajaco miejsca na zmiane pasa

 

Wg moich ścisłych obliczeń trzeba ujechać co najmniej 20cm więcej niż w przypadku F30 ;-)

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledzy za miłe słowa :D

Dzisiaj odbyłem jazdę z rodzinką. Ja za kółkiem, obok najmłodszy w kołysce tyłem do kierunku jazdy, za nim starszy w foteliku, a za mną żona. W bagażniku tylko wózek (nie składałem go maksymalnie do najmnieszego rozmiaru, jakaś torebka, siaty z zakupami, psa nie brałem tym razem. Myślę że do bagażnika wejdzie wózek, duża torba(walizka), 2 mniejsze torby i jeszcze pewnie jakieś siatki i plecaczki (zamiast dużej torby może być pies). Po podłogą jest jeszcze schowek który mi wygląda na jakieś 25-30ltr. W środku każdy miał mnóstwo miejsca. Jest dobrze

Zwróciliśmy uwagę na to, że w mieście silnika prawie nie słychać, nie słychać też kiedy gaśnie i odpala np. na światłach. Dzisiejsza jazda po ekspresówce odbyła się przy silnym wietrze. Powyżej 150km/h było słychać mocniej podmuchy wiatru. Za to przy takich warunkach auto dobrze się prowadziło i auto jechało tam gdzie chciałem, a nie tam gdzie wiatr dmuchał.

Żeby nie było tak kolorowo to dodam trochę dziegciu do tego miodu. Drażni mnie otwieranie tylnej klapy ruchem nogi. Raz to działa, a raz nie. Nie wiem co jest grane...

http://autogaleria.pl/forum/attachment.php?attachmentid=6224&d=1458334860

http://autogaleria.pl/forum/attachment.php?attachmentid=6225&d=1458334861

http://autogaleria.pl/forum/attachment.php?attachmentid=6226&d=1458334862

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drażni mnie otwieranie tylnej klapy ruchem nogi. Raz to działa, a raz nie. Nie wiem co jest grane...

 

to chyba standard, u mnie działa podobnie kiepsko,

i oczywiście zgodnie z prawem murphego (czy jakiegoś innego radzieckiego uczonego), czyli jak mam wolne ręce, machnę nóżka i bagażnik się otwiera, a jak mam pełne ręce siat czy innych specjałów, macham nogą i za cholerę klapa się nie podniesie, odkładam siaty na glebę, macham nóżką - się otwiera :duh:

z bmw > r1150r rockster > k1200r beaster > f30 328 sport > g30 520xd

RIP - audi S5 460PS - stolen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego gratuluję, autko prezentuje się bardzo ładnie, też miałem chętkę na biały, niestety, żonka grymasiła, dodatkowo moja poprzednia 330 xd była biała i teraz będzie na brązowo.

w czwartek odbieram brykę i od razu mały test - jakieś 700 km - niestety nie będę miał adaptacyjnego zawieszenia i strasznie nad tym ubolewam... :duh:

 

ale zobaczymy jak się śmiga na trasie - ten sam motor,

wkleję kilka fotek jak mi się uda

 

jeszcze raz gratuluję

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego gratuluję, autko prezentuje się bardzo ładnie, też miałem chętkę na biały, niestety, żonka grymasiła, dodatkowo moja poprzednia 330 xd była biała i teraz będzie na brązowo.

w czwartek odbieram brykę i od razu mały test - jakieś 700 km - niestety nie będę miał adaptacyjnego zawieszenia i strasznie nad tym ubolewam... :duh:

 

ale zobaczymy jak się śmiga na trasie - ten sam motor,

wkleję kilka fotek jak mi się uda

 

jeszcze raz gratuluję

 

:D

 

Dziękuję i także gratuluje wyboru. Będziesz miał unikatowy kolor. Nie spotkałem jeszcze F34 brązowej na żywo. Na zdjęciach w Luxury Line prezentuje się świetnie. Pochwal się konfigiem :D No szkoda tego zawieszenia. Różnice na poszczególnych trybach są duże.

W niedziele przejechałem 440km załadowanym autem, w tym 70% jazdy autostradą na tempomacie 130km/h a reszta lokalne, kręte drogi z prędkościami 60-90km/h. Spalanie wyszło 7,8 l/100, więc jestem bardzo zadowolony. Niektórzy tu dramatyzują na temat EcoPro...moim zdaniem na autostradę bardzo dobre rozwiązanie przy założeniu jazdy do około 135km/h. Wypróbowałem też Sport na lokalnej drodze. Auto staje się "świszczypałowe" :lol: Póki nie włączyłem Sport rodzinka spała... :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Zestaw Hi-fi daje radę? Masz porównanie do standardu? Jest sens to brać? Mam auto w produkcji i do świąt jeszcze ewentualnie mogę dobrać i mam rozterki :D

 

Autko fajne, gratuluję.

Co do navi, też brałem bez bo na co to komu dzisiaj..? Navi za 10k, to lepiej na fajne wakacje pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Zestaw Hi-fi daje radę? Masz porównanie do standardu? Jest sens to brać? Mam auto w produkcji i do świąt jeszcze ewentualnie mogę dobrać i mam rozterki :D

 

Autko fajne, gratuluję.

Co do navi, też brałem bez bo na co to komu dzisiaj..? Navi za 10k, to lepiej na fajne wakacje pojechać.

 

Kolego bez navi auto jest NIEODSPRZEDAWALNE! :lol: A tak na poważnie to navi mi nie potrzebna i zgadzam się z Twoim argumentem.

Co do audio mam takie porównanie HiFi z mojego, standard z X3 ad.2012, i HK z 4GC. Nie jestem melomanem i audio służy mi jedynie do radia, ale lubię jak to audio dobrze brzmi. Więc tak, standardowe w ogóle nie brzmi, dźwięk jest naprawdę słaby. HK jest najlepsze ale i sporo droższe. Na dobrym źródle odtwarzania ciary przechodzą po plecach i włos się jeży. HiFi jest naprawdę dobre i za rozsądną cenę. Brzmi dobrze. Nie mam się czego przyczepić, ale na pewno nie jest to HK. Moim zdaniem warto dopłacić do HiFi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.