Skocz do zawartości

318Ci Wybór nowego radyjka.


Ishimura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.

Moje stare radio kopnęło w kalendarz po odłączeniu akumulatora. Nie mam zamiaru się bawić w naprawę gdyż jest stare, ma zepsuty panel dotykowy i wogóle jest do kitu, chciaż nie powiem grało całkiem ładnie. Mowa o AEG CS MP 870 BT

 

I teraz moje pytanie. Czy jest jakieś fajne sprawdzone radyjko tak do 300 zł, które fajnie gra z głośnikami w e46. Poświetlenie najlepiej czerwone, tylko zastanawiają mnie oznacznia. Często widać w opisach moc wyjściowa 4x50W, w starym mam 4x100W. W samochodzie mam 6 głośników, 2 z tyłu, 2 w drzwiach na dole i 2 przy klamkach. Te oznaczenia dotyczą tylko głośników nisko tonowych ? Czy to oznaczenie wzmacniacza ? Jestem zielony w elektronice samochodowej...

 

Dobra może troche o radiu. Myślałem o tym: Pioneer MVH-180UB USB MP3 Widzę że dużo ludzi je bierze.

http://allegro.pl/radio-samochodowe-pioneer-mvh-180ub-usb-mp3-i5833257082.html

http://allegro.pl/pioneer-deh-1801ub-pilot-radio-samochodowe-i6006263580.html

 

Najbardziej zależy mi na wejściu AUX, USB też może być chociaż nie używam. Bluetooth nie wskazany gdyż poprzednie go miało i zaczęło wariować np. samo zaczęło łączyć się z telefonem.... Fajnie jakby miało dość rozbudowany equalizer, jakieś podbicia bassów, ustawienia tremble itp.

 

Aha, jak to wygłąda z wymiarami radia ? To są jakieś wymiary standardowe, czy będę musiał tej kieszonki z szyną szykać oddzielnie ?

Edytowane przez Ishimura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.