Skocz do zawartości

E61 530d Warszawa WBAPX71060B985617


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przesyłam kolejne auto do forumowej weryfikacji

http://allegro.pl/bmw-5-3-0d-235km-lift-joystick-bixenon-skory-navi-i6001490221.html#thumb/4

 

Vehicle Identification Number WBAPX71060B985617

Type PX71

Model 530d - EUR

Development Code E61 (MUE)

Chassis TOUR

Steering LL

Doors 5

Engine M57/T2

Displacement 3.00

Power 173

Drivetrain HECK

Transmission AUT

Color Monacoblau Metallic - A35

Upholstery Leder Dakota/beige 3 - LCBA

Production Plant DINGOLFING

Production Date 2007-07-02

 

Standard Equipment

346 Chrome-line Exterior Chrome Line Exterieur

4BX Int. Trim Fin. Grey High-gloss Interieurleisten Grau Hochglaenzend

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

 

Options

1CA Selection Cop Relevant Vehicles Selektion Cop Relevanter Fahrzeuge

1CB Co2 Content Co2 Umfang

2SE Alloy Wheels Star Spoke 246/rf Lm Raeder Sternspeiche 246 / Nl

205 Automatic Transmission Automatic Getriebe

226 Sports Suspension Settings Sportliche Fahrwerksabstimmung

255 Sports Leather Steering Wheel Sport-lederlenkrad

354 Green Stripe Windscreen Gruenkeil-frontscheibe

431 Interior Rr Vw Mirror W Aut Anti-d Innenspiegel,automatisch Abblendend

441 Smokers Package Raucherpaket

481 Sport Seats F Driver/front Passenger Sportsitze Fuer Fahrer/beifahrer

502 Headlight Washer System Scheinwerfer-waschanlage

508 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc)

522 Xenon Light Xenon-licht

524 Adaptive Headlights Adaptives Kurvenlicht

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

544 Cruise Control With Braking Function Geschwindigkeitsregel. Mit Bremsf.

563 Lights Package Lichtpaket

609 Navigation System Professional Navigationssystem Professional

612 Bmw Assist Bmw Assist

616 Bmw Online Bmw Online

633 Prep.mob. Ph. Business Bluet.interf. Handy Vorb. Business/bluetooth-sch.

694 Preparation For Cd Changer Cd-wechsler Vorbereitung

698 Area-code 2 Area-code 2

8SA Country Spec. Release Of Navigation Laenderspez. Navi.-freischaltung

8SP Cop Control Cop Steuerung

8S8 Country Spec.navi Control (acc) Laenderspez. Navi Zust. (fuer Acc)

845 Acoustic Belt Warning Akustische Gurtwarnung

855 Language Version Italian Sprachversion Italienisch

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

884 Italian / On-board Documentation Italienisch / Bordliteratur

928 Tyire Control Reifensteuerung

 

Sprowadzany z Francji, ale wyszedł na rynek z pakietem językowym włoskim.

 

Co sądzicie na temat tego egzemplarza :?: A może macie jakąś wiedzę o sprzedającym Auto Serwis Warszawa inż. Janusz Niedziałek.

 

W ogłoszeniu są zdjęcia faktur i nie wiem co myśleć o pozycji "uszczelnienie silnika".

Ogólnie dużo małych rzeczy powymienianych.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zrobione zdjęcia, lewy boczek siedzenia kierowcy celowo na jednym pominięty bo w sportach się wygniatają przy wsiadaniu, brak zdjęcia pod maską. Cena (okazyjna) i przebieg raczej do negocjacji, ponadto trochę handlarskiego bełkotu typu 8 sekwencyjny automat (razem z neutralem i wstecznym się zgadza raczej) sugerujący 8mio biegową skrzynie. Hak będzie Ci handlarz zakładał automatycznie na Twoją prośbę? Ponadto sporo rzeczy które wymienił w wyposażeniu dodatkowym wychodziło w standardzie. Tego drewna z opisu nie widzę ani szlachetnego ani nieszlachetnego (chyba ze srebrny połysk to też drewno).Radził bym się nie napalać i dokładnie auto sprawdzić, młody i z zagranicy to DRAY pewnie tam na niego coś ma.

 

Edit: na lewym błotniku znaczek Mpower czyli +15 Kuni :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj ze samochód sprowadzony z zachodu zawsze będzie po jakiś przebojach (uszkodzenie karoseri,wysoki przebieg,uszk.silnika itp) nikt nie sprowadza dobrych aut z zachodu bo są one droższe niż w polsce,i niech nikt nie mówi ze tak nie jest,takie są realia.Wiem bo troche po europie się kręce i chciałem już w nie jednym kraju auto kupić.

każdy samochód mogł być uszkodzony ważne aby był dobrze zrobiony.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc jak kupisz od handlarza to napewno nie będzie zrobiony dobrze tylko szybko,tanio i do żyda :D ,żaden handlarz nie pozwoli sobie na orginalne częśći(albo lepsze zamienniki),dobre malowanie itp wydaje mi się że lepiej kupić zarejestrowana w pl od właściciela który ma już troche czasu to auto a od fana BMW to już chyba najlepiej,ale to jest tylko moje zdanie .

Wiem że łatwo się pisze a w rzeczywistości jest troche ciężko znaleść dobry egzemparz ale i takie się zdarzją :)

Ja sam kupiłem w pl choć wczesniej sprowadzona z belgii i była bita z 2 razy :mad2:

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bzdura. Wejdzie na stronę klubu Mustanga. Zobaczycie jak sie handluje samochodami i jak handlujący nimi je naprawiają, części oryginalne, nowe albo używane igły, lakiernicy pierwsza klasa. Dokumentacja z naprawy i na forum i na "fejszbukach" itd. Tylko jest jedno ale... Taka robota kosztuje, tam ludzie to rozumieją, po rozbitka jakie ściąga Max czy Koral praktycznie zawsze jest kolejka a auta sie sprzedają zanim jeszcze dopłyną do kraju. Mozna auta zrobic porządnie. Są handlarze którzy tak robią. Tylko no właśnie to ale... Cena... dopóki tu wiekszosc bedzie szukać /przyklad z dzis/ 530i 2008r sedana w M pakiecie za 42 tys zł zarejestrowane dopóty beda handlarze którzy beda spełniać im te marzenia. Nie ma na porządne auto wiec dostanie to na co ma, stąd korekty, totalschaden, powodzianki itd

Taki M pakiet musiałby w DE kosztować max 8500€, za tyle to ciezko bedzie 2004 dostać a z przebiegiem 200k niemalże niemożliwe.

Takie Ogłoszenia są dla biednych i naiwnych a tych niestety nie brakuje.

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)

– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

M. Bułhakow

Mistrz i Małgorzata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Mustang to nie BMW :nienie:

i to są dwie inne legendy..

Co? Chyba nie zrozumiałem. Możesz rozwinąć temat?

Znaczy ze BMW to nie legenda? Zresztą co to za legenda z lat 2010-2014 bo takich sie Mustangow sprowadza najwiecej? Czy to znaczy że mustanga trzeba zrobic na "zicher" a BMW wiadrem szpachli naprawiać bo to nie legenda? :duh:

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)

– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

M. Bułhakow

Mistrz i Małgorzata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego naucz się czytać ze zrozumieniem :duh:

napisałem "ze to dwie inne legedny"

 

Zobaczycie jak sie handluje samochodami i jak handlujący nimi je naprawiają, części oryginalne, nowe albo używane igły, lakiernicy pierwsza klasa. Dokumentacja z naprawy i na forum i na "fejszbukach" itd.

 

tak się składa ze kolega sprowadza ze stamów mustangi,mini oraz H-d i myslisz ze to są igły że robią je tylko najlepsi lakiernicy,mechanicy i blacharze?to jesteś w dużym błedzie.

 

Znaczy ze BMW to nie legenda? Zresztą co to za legenda z lat 2010-2014 bo takich sie Mustangow sprowadza najwiecej? Czy to znaczy że mustanga trzeba zrobic na "zicher" a BMW wiadrem szpachli naprawiać bo to nie legenda?

 

radze poczytać znaczenie słowa LEGENDA, rok założenia BMW oraz produkcje Mustanga,i skończmy już ten pojedynek bo do tematu nic nie wnosimy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaben masz rację tylko ze można liczyć ze oni sprzedają 50 % używanych mustangów w PL.

Skoro macie tu takich majstrów to skąd co chwila pytania jak z przykładu wyżej?

 

Pillot92 czy ty masz problemy z czytanie ze zrozumieniem?

Napisałem ci ze nie potrafię rozkminić tego bełkotu jaki tu przelać próbowałeś. O jakich ty legendach piszesz? To temat o e61. Czy to dla ciebie jest legenda? Sam się zapoznaj z tym słowem chociażby w Wikipedii. Co do reszty i o twoich kolegach to wiem ze tacy druciaze są. Ten Twój koleżka to pewnie ten co do Konia z 2014 wstawił tył z 2005 i całe forum z niego leje.

Auto uszkodzone to żaden problem, problem jest jak za jego naprawę biorą się kolesie jak koledzy pillot92. Wtedy szpachla, drut, i oszczędność na wszystkim.

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)

– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

M. Bułhakow

Mistrz i Małgorzata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego naucz się czytać ze zrozumieniem

napisałem "ze to dwie inne legedny"

 

Pillot92 czy ty masz problemy z czytanie ze zrozumieniem?

 

twój poziom inteligencji mnie powala :mad2:

 

Ten Twój koleżka to pewnie ten co do Konia z 2014 wstawił tył z 2005 i całe forum z niego leje.
Auto uszkodzone to żaden problem, problem jest jak za jego naprawę biorą się kolesie jak koledzy pillot92. Wtedy szpachla, drut, i oszczędność na wszystkim.

 

wszytsko roumiem ale dlaczego obrażasz ludzi których nawet na oczy nigdy nie widziałeś

 

Znaczy ze BMW to nie legenda? Zresztą co to za legenda z lat 2010-2014 bo takich sie Mustangow sprowadza najwiecej? Czy to znaczy że mustanga trzeba zrobic na "zicher" a BMW wiadrem szpachli naprawiać bo to nie legenda?

 

O jakich ty legendach piszesz? To temat o e61. Czy to dla ciebie jest legenda?

 

chłopaku sam sobie zaprzeczasz,zobacz co ty piszesz :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupotę chcesz przykryć emotikonami?

Powodzenia.

Inteligencja jest rzeczą wrodzoną nie nabytą; to sprawność umysłu. Mądrość to wiedza, doświadczenie życiowe itd. Niestety z tym pierwszym nie dane było ci sie narodzić a drugiego jeszcze nie nabyłeś. Ale nie przejmuj sie wszystko jeszcze przed tobą. Wierze w ciebie. Dasz radę :cool2:

 

Poczytaj i przeanalizuj o ile to nie bedzie dla ciebie za trudne.

 

Po twoim pierwszym poście gdzie ci napisałem że tego bełkotu nie rozumie dalej zacząłeś brnąc w jakąś ślepą uliczkę.

I tu dwie sprawy

Jeśli podchodzisz do BMW i Mustanga z tych lat jako legend to ok twoja sprawa. Moze i sa ale napewno nie modele o jakich tu piszemy.

Kolega twój jak sam piszesz i dajesz do zrozumienia to zwykły druciarz, a jeśli nie to napisz "tak sprowadza i robi fury jak trzeba". Ale ty piszesz ze sie mylę i ze nie wszystkie sie tak naprawiają. Myślisz ze tego nie wiem? Podałem ci gdzie kupisz dobrze zrobione auto. Nikogo nie obrażam dostatniej ubrałam w słowa zdanie które chciałeś tu przekazać ale po raz kolejny odwracasz kota ogonem jak w przypadku legend. Moze sprostuj, robi je jak należy? Używa ori części czy używek ale w stanie igła czy oszczędza i na częściach i na pracy ludzi i niejest zwykłym druciarzem? Robi to porządnie czy nie? Bo jeśli odpowiedz brzmi tak to co chciałeś przekazać poprzednim wpisem? Zreszta jak i tym pierwszym o legendach!

Pogubiłeś sie chłopaku.

 

Moze lepiej juz nie pisz bo jeszcze wiecej bełkotu wyjdzie.

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)

– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

M. Bułhakow

Mistrz i Małgorzata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urojenia

1 legenda

2 mechanicy druciarze ale jednak nie druciarze

3 ktos sie przed tobą chowa (albo i światem; cholera wie o co ci tam znowu chodziło)

 

Urojenia to zaburzenia myślenia, czyli przekonanie chorego o istnieniu rzeczy, zjawisk czy wydarzeń wokół niego, które naprawdę nie istnieją. Pewne zdarzenia mogą co prawda mieć miejsce, ale chory nadaje im nieadekwatne znaczenie, nadbudowuje wokół nich chorobowe treści, tzw. system urojeń. Takie fałszywe sądy pacjenta są niekorygowalne; nie daje on sobie wyjaśnić, wytłumaczyć, że to, co myśli, nie ma miejsca w rzeczywistości, nie dzieje się naprawdę. Pacjent jest głęboko przekonany o prawdziwości swoich urojeń, „wierzy w nie”, „wie”, uważa, że to jego sądy są prawdziwe, a inni albo ich nie dostrzegają, albo wręcz są „przeciwko niemu”, chcą z niego „zrobić chorego”, kiedy właśnie to on „jest zdrowy”.

 

Moze nie jest jeszcze za późno. Spróbuj to sie leczy :norty:

Ja naprawde w ciebie wierze :cool2:

Nawet staram ci sie dorównać w używaniu "emotek" :8)

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)

– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

M. Bułhakow

Mistrz i Małgorzata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, tez to zauważyłeś!

Widzisz temat auta sie skończył to tak gaworzymy sobie o legendach, drutach i innych chorobach.

Czekaj.

Szkole sie.

Dla wzmocnienia wypowiedzi użyje kilku emotek

:cool2: :norty: :D :lol: :8)

Tak chyba bedzie OK :norty:

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)

– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

M. Bułhakow

Mistrz i Małgorzata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.