Skocz do zawartości

podłączenie podgrzewania foteli


Pitbul99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od razu dodam że dużo czytałem na temat dołożenia podgrzewania foteli w e60 i postów jest mnóstwo ale nie ma konkretnej odpowiedzi. Otóż wcześniej miałem w swojej e60 fotele elektrycznie podnoszone i regulowane oparcie. Obecnie kupiłem po liftowe tez tak sterowane elektrycznie plus podgrzewane. Wiem już ze będę potrzebował do nich tych małych modułów i panel ASC z podgrzewaniem. Tylko pytanie do tych co mają taką opcję jak to wszystko podłączyć? Domyślam się ze będę musiał pociągnąć jakieś zasilanie tylko gdzie je podpiac. Najlepiej które piny we wtyczce itp. Z góry dzięki za odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz auto palone na kluczyk to grzanie chodziło tylko na większych modułach(metalowe/plastikowe moduły,powyżej 5 złączy w module).Więc fotele lift grzanie bez rzeźby nie podłączysz.A jak auto palone na kciuk to grzanie foteli podłączysz w każdych fotelach.

BMW RETROFIT

http://bmw-retrofit.pl/

https://www.facebook.com/bmwretrofit

bmwdoposazenia@gmail.com


733-15-91-91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam palone na kluczyk a fotele są po liftowe. Dlatego właśnie będę musiał chyba pociągnąć osobne zasilanie. Tylko gdzie podać plus gdzie minus i jeszcze sterowanie. Pod fotelem mam trzy wtyczki które podpina się do modułu ale gdzie podać zasilanie? Czy może tam jest tak ze zasilanie jest tym samym przewodem co sterowanie fotelem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem ten post nie raz ale nie do końca mi to wyjaśniło. Z tego co tam pisze to wystarczy wpiąć te trzy wtyczki do małego modułu siedzenia. Ale oprócz tego trzeba podłączyć to wszystko do modułu sterującego ASC plus grzanie foteli. A tej wtyczki tam nie mam i musze poprowadzić nowe kable tylko gdzie to podłączyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.