Skocz do zawartości

E46 coupe 2005 subwoofer + wzmacniacz [700zł]


jarek16x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

posiadam bmw e46 coupe i chciałem zamontować subwoofer wraz z wzmacniaczem, ale jestem troszkę zielony w tych sprawach co do wyboru sprzętu bo z podłączenie nie będę miał problemu gdyż znam się dobrze na elektronice oraz mechanice, ale przejdźmy do sensu tego tematu, a więc potrzebuje subwoofera oraz wzmacniacza który zapewni mi czysty i mięki bass ale maksymalnie do 700zł gdyż nie potrzebuje tzw. dudnienia w samochodzie tylko zwiększenia trochę basu, bo wiadomo w e46 system audio pozostawia wiele do życzenia.

Dodam że siedzenia z tyłu mam składane i nie mam blachy między bagażnikiem a kabiną pojazdu.

 

Zestaw który wpadł mi w oko http://allegro.pl/audio-system-m12-aeroport-crunch-gtx2400-400w-rms-i5096396442.html lecz nie wiem czy będzie się on nadawał ?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Abstrahując od wyboru sprzętu, w sedanie dużo ważniejsza jest zabudowa.

Obudowa wrzucona do bagażnika nie będzie dobrym rozwiązaniem. To tak jakbyś w domu w jednym pokoju zamontował kolumny główne, a w drugim subwoofer.

Coś tam dudnić będzie, ale chyba nie o to Ci chodzi.

W e46 tylko i wyłącznie trzeba "wpuścić" dźwięk do środka przez schowek na narty.

Jeśli takie rozwiązanie odpada, to lepiej zamontować dobre głośniki w przednich drzwiach.

Można też zamontować nowe głośniki w tylnej półce, ale trzebaby ją trochę przerobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.